Turhapo-Logo-2
Zorlu PSM 2254

10-16 Ekim 2022 Zorlu PSM’de Bu Hafta

Zorlu PSM’de bu hafta, Japonya’nın dünyaya kazandırdığı caz piyanistleri arasında yerini alan piyanist ve besteci Hiromi, solo piyano performansıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

10-16 Ekim 2022 Zorlu PSM’de Bu Hafta Anadolu merkezli saykedelik müziğin öncülerini İngiliz müzik sahnesinin genç sanatçılarıyla bir araya getirecek olan Air Anatolia projesi, hem İstanbul’da, hem de Londra’daki sanatseverlere kültürlerarası bir deneyim yaşatacak.

EVLİLİKTEN SAHNELER // 12 EKİM // %100 STUDIO // 20.30

Johan ve Marianne 10.evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan iki çocuk sahibi mutlu bir çifttir. Her şey her an planlı, her gün olması gerektiği gibidir. Her evli çift gibi bazı sorunlar yaşar, bu sorunları karşılıklı oturup konuşup mantıklı bir şekilde çözüp hayatlarına devam ederler. Ama yavaş yavaş karşılaştıkları sorunları eski yöntemlerle çözemediklerini fark ederler, kurdukları günlük planlar da aynı mükemmellikte işlememektedir. Ne yapacaklar? Gerçeklerle yüzleşebilecekler mi? Bu yüzleşmeyi nasıl karşılayacaklar? “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?” “aile nedir?” “şefkat nedir?” “aşk nedir ne değildir?” sorularına yanıt arayan Ingmar Bergman’ın kült filminden Kayhan Berkin tarafından tiyatroya uyarlanan  ve Ece Dizdar, Öner Erkan, Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ile Naz Buhşem’in rol aldığı “Evlilikten Sahneler” seyirciyi, bu çiftin başına gelenleri yakından izlemeye davet ediyor.

 

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 20.30

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: ₺154,00

2. Kategori Fiyat: ₺121,00

Öğrenci: ₺88,00

HIROMI // 12 EKİM // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

Japonya’nın dünyaya kazandırdığı caz piyanistleri arasında yerini alan piyanist ve besteci Hiromi Uehara, 2003’te Telarc etiketiyle yayınladığı ilk albümü “Another Mind”dan beri standardından ve virtüözlüğünden asla ödün vermiyor. Japonya’da doğan ve 6 yaşında piyano çalmaya başlayan yetenekli piyanist hem doğuda hem batıda dinleyenleri ve eleştirmenleri enerjisine, yaratıcılığına ve cazın sınırlarını yeniden yorumlayışına hayran bırakıyor.

 

Kırkıncı doğum gününden bir süre önce yayınladığı solo piyano albümü “Spectrum”, Hiromi’nin 30’lu yaşlarında olgunlaşan ve derinleşen icrasını ve bestelerini, bugüne kadar birlikte çalıştığı dünyaca ünlü ve birbirinden yetenekli müzisyenleri kutluyor. 12. ve son albümü olan Silver Lining Suite’i 8 Eylül 2021’de yayınlayan sanatçı, solo piyano performansıyla 12 Ekim’de Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

 

Kapı Açılış: 20.30 

Etkinlik: 21.30

 

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺528,00

2. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺462,00

3. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺418,00

4. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺330,00

5. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺253,00

6. Kategori Ön Satış Fiyat: ₺181,50

KAAN BIYIKOĞLU TRIO // 12 EKİM // touché // 21.00 

Piyanist ve besteci Kaan Bıyıkoğlu, 12 Ekim akşamı caz sahnesinin önemli isimlerinden oluşan Kaan Bıyıkoğlu Trio ile touché’de sahne alıyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları;

Ön Satış: ₺154,00

EFE TUNÇER STAND UP // 13 EKİM // touché // 21.00 

“2009’da neden o kadar çok fındık votka içtik? O değil de n’oldu bu 90’larda doğanlara? Neden herkes bu kadar içli?” gibi nice hayati soru ve sorunların cevabını aradığı şovu ile Efe Tunçer, 13 Ekim akşamı touché’de zaman zaman hepimizin kendi kendine sorduğu sorulara cevap arıyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları;

Ön Satış: ₺143,00

 

AIR ANATOLIA // 14 EKİM // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Anadolu merkezli saykedelik müziğin öncülerini İngiliz müzik sahnesinin genç sanatçılarıyla bir araya getirecek olan Air Anatolia, hem İstanbul’da, hem de Londra’daki sanatseverlere kültürlerarası bir deneyim yaşatarak kültürel benzerlikler ve farklılıklar üzerinden bir bağ kuruyor. Anadolu Pop müziğin ritmik, melodik ve doğaçlama özelliklerini İngiltere cazının dinamizmi ve yaratıcılığıyla birleştirerek Anadolu saykedelik müziğine yeni bir bakış sunan projede ikonik şarkıların füzyon düzenlemeleri yer alıyor. Air Anatolia, 14 Ekim’de Zorlu PSM’de, 18 Kasım tarihinde Londra Caz Festivali kapsamında Royal Festival Hall’de dinleyicilerle buluşacak.

 

Müzik direktörlüğünü Türkiye’den VeYasin (ModeXL, Hey! Douglas) ile Tolga Böyük’ün (Islandman), İngiltere’den ise Al MacSween’ın (Maisha, Kefaya) yürüttüğü Air Anatolia’da Anadolu saykedelik müziğin efsanevi grubu Moğollar’dan Cahit Berkay, Okay Temiz, efsane haline gelen iki büyük isim, Cem Karaca’nın kurduğu Kardaşlar ve Barış Manço’nun kurduğu Kurtalan Ekspress ile yaptığı çalışmalarla dolu kariyeriyle tanınan usta müzisyen Ahmet Güvenç, Türkiye müzik sahnesinin bir diğer ikonik grubu BabaZula’nın kurucu üyesi Murat Ertel, olağanüstü sesi ve derinlikli şarkı sözleriyle modern Türk müziğinin yükselen yıldızı Melike Şahin, Dunja Botic, Tamar Osborn, İngiliz müzik sahnesinin yenilikçi müzisyenleri Jake Long ve Chelsea Carmichael, Yunan asıllı İngiliz kontrbas sanatçısı ve besteci Thodoris Ziarkas, Yazz Ahmed, Eralp Güven, Erdem Başer ve Ekin Eti, Anadolu geleneklerini yeni nesle aktaran Derya Yıldırım, Tolgahan Çoğulu ve Muhlis Berberoğlu 14 Ekim’de Zorlu PSM’de aynı sahneyi paylaşacak.

 

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları: 

Ön Satış: ₺275,00

ŞEHİRDE KİMSE YOKKEN // 14 EKİM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

“Şehirde Kimse Yokken”, sezon boyunca Turkcell Platinum Sahnesi’nde temsillerine devam ediyor. Seyirci Rukiye,Nurullah ve Ali ‘nin dünyasından  yalnızlık, arkadaşlık, aşk ve şiddet üzerine pek çok hikaye dinliyor. Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi? Şehirde Kimse Yokken; kadınlık, erkeklik üzerine pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” ve “erkek” diye verilen roller nedir? Bir erkek berberinin koltuğundan kadınlar, aşk ve yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür? “Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir hikaye. Cevaplar hem tanıdık, hem de çok yabancı. Şehirde Kimse Yokken tüm bu soruların yanıtları için 14 Ekim’de seyircisi ile buluşuyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30 

 

Bilet Fiyatları;

1. Kategori (Ön Satış): ₺121,00

2. Kategori (Ön Satış): ₺99,00

 

DUYGU SOYLU & GOOD VIBES ONLY // 14 EKİM // touché // 22.00 

Duygu Soylu, “iyi hislerle” dolu neşeli seçkisiyle 14 Ekim akşamı touché’de sahne almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon, Zorlu PSM’nin keyifli caz kulübünde “Black Diamond Band” olarak sahne alan sanatçının, yeni projesi “Good Vibes Only”i kaçırmayın.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 22.00

 

Bilet Fiyatları;

Ön Satış: ₺176,00

 

TOLGA AKYILDIZ’ LA %100 AÇIK SAHNE BATUHAN KORDEL VE KONUKLARI // 14 EKİM // %100 STUDIO // 21.00 

Batuhan Kordel ve Konukları %100 Açık Sahne için Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor. Sürpriz konukların yer aldığı ve başka yerde izleyemeyeceğiniz bu özel konser 14 Ekim Cuma akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da.

 

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺99,00

 

SEMAVER KUMPANYA: KUŞLAR // 15 EKİM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Aristofanes’in klasik eseri “Kuşlar” Semaver Kumpanya tadında, modern bir uyarlama ve sahnelemeyle, kalabalık bir kadroyla, yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Aristofanes’in en bilinen oyunu ve dünya klasiklerinin en önemli eserlerinden biri olan olan “Kuşlar”, yazıldığı günden bu yana 2500 yıl geçmesine rağmen hem geçmişe hem de günümüze ışık tutmaya devam ediyor. Oyun, Atina devletinde yaşayan iki arkadaşın savaşlardan, adaletsizliklerden ve yönetimin keyfi tutumlarından bezerek, kendilerine yeni bir yurt aramalarıyla başlar. Ancak, bir ütopyanın peşine düşen iki arkadaş, hayalini kurdukları yeni düzende, kendi kaçtıkları tuzaklara düşmekten kurtulamazlar. Semaver Kumpanya’nın yeni “Kuşlar” yorumu, komedyanın özünde bulunan taşlama, doğaçlama, satirik tavır, müzik ve dans kullanımı gibi unsurları, bize ait geleneksel komedi türlerindeki karşılıklarıyla yeniden ele alıyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30 

 

Bilet Fiyatları;

1. Kategori: ₺242,00

2. Kategori: ₺198,00

 

LESLİ KARAVİL STAND UP // 15 EKİM // touché // 21.00 

2017’den beri stand up’a yepyeni bir soluk getiren Lesli Karavil, bir kadın gözüyle hayatın komedisini cesaretle bizlere sunarken, farklı bir bakış açısı getiriyor. Lesli; samimi, zeki, hızlı esprileri ve doğaçlama yeteneği ile hepimizi birbirimize yakınlaştırıyor ve bolca güldürüyor.

 

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları;

Genel Satış : ₺165,00

PERDENİN ARDINDAKİLER // 15 EKİM // %100 STUDIO // 21.00

Alternatif müziğin yeni duo’su Perdenin Ardındakiler, 15 Ekim’ de Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor. Doruk Ereşter ve Direnç tarafından kurulmuş müzik ikilisi olan Perdenin Ardındakiler, insanlar üzerine kurulmuş, ancak kötü sonlu hikayeleri kendi notaları ile anlatıyorlar. 2021 yılında dinleyenleriyle buluşturdukları “Sanrılar” albümünde İsrailli kamança sanatçısı Mark Eliyahu ile “Uzaklara Savrulalım” isimli bir şarkıda buluşan ikili, hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş kitlelere ulaştı.  “Ankara’yla Bozuşuruz”, “Kendimden”, “Beni Kendinden Kurtar” gibi üretimleriyle alternatif sahnenin naif ruhlu melankolik sesi olan Perdenin Ardındakiler, 2020 yılında Türkçe rap sanatçısı Anıl Piyancı ile janraları birleştirdikleri “Yağmurlar” ile rap dinleyicilerine özel projelerini hayata geçirdi. Vampir temalı klipleri “Bu Şehir Bugün Sensiz” ile ses getiren Perdenin Ardındakiler, 15 Ekim akşamı Zorlu PSM’de!

 

Kapı Açılış: 20.00 

Etkinlik: 21.00

 

Bilet Fiyatları: 

Ayakta – Ön Satış: ₺121,00

Ayakta – Öğrenci: ₺99,00

 

THUG LİFE HALLOWEEN “TRİCK OR TREAT” HİP-HOP R&B PARTY // 15 EKİM // %100 STUDIO // 21.00 

2018’de temelleri atılan, İstanbul’un en eğlenceli hip-hop parti serisi Thug Life, 15 Ekim akşamı orijinal kadrosu ile %100 Studio’ya geliyor. Gorillaz, Kelis, Moby gibi isimlere yaptığı official remix’lerle ve albümleriyle tanınan Armageddon Turk’un kabinde olacağı gecenin açılışını DJ Sicies yapıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00 

Thuglife Back 2 %100 Studio: 21.00 

Armageddon Turk: 22.00

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺99,00

KUM ZAMBAKLARI // 16 EKİM // %100 STUDIO // 18:00 ve 20.30

Zorlu PSM Prodüksiyon’un Ortak Yapım kapsamında hayata geçirdiği oyunu Kum Zambakları, sezon boyunca %100 Studio’da izleyicisini bekliyor. “Kum Zambakları” insanlık tarihi boyunca çözülemeyen kadın erkek ilişkisini hem gerçek hem ironik hem de şiirsel boyutlarıyla ele alarak seyirciyi bir yolculuğa çıkarıyor. Tutkulu bir aşkın şiirselliğinin ve ruhları dans ettiren müziklerin yan yana geldiği bu oyun, modern şehir hayatının içinde sıkışmış evli bir çiftin ilişki sürecine tanıklık etmemizi sağlıyor. Doğayı ve hayvanların doğal yaşamını yok eden insanlığın kendisiyle ve kadın erkek ilişkisi üzerinden birbiriyle olan çatışmasını eğlenceli bir dille tartışmaya açıyor. Seyirciler aşk ve şiddet arasında duygusal gitgeller yaşayan ve birbirini yok etmeye çalışan Duygu ve Fikret’in hayatının farklı evrelerine tanıklık ederken insanlığın doğayla olan ilişkini yeniden gözden geçirecek.

 

Kapı Açılış: 17:30 / 20.00 

Etkinlik: 18:00 / 20.30

 

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺143,00

Balkon: ₺110,00

Öğrenci : ₺88,00

 

BATURAY ÖZDEMİR STAND UP // 16 EKİM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Baturay Özdemir Stand Up, KerkiSolfej organizasyonuyla 16 Ekim akşamı Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30 

 

Bilet Fiyatları;

1. Kategori: ₺280,00

2. Kategori: ₺224,00

3. Kategori: ₺196,00

4. Kategori: ₺168,00

CAN’IN SİHİRLİ RÜYASI // 16 EKİM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00

“Geçmişin içinden gelen Gökkuşağı Ülkesi İnsanları, iyiliğin kıymetini bilmeyip onu yitirmeye başladıklarında sonsuz parlaklık ve güzellikteki Gökkuşaklarını kaybetmeye başlarlar. Dünyanın onlara biricik hediyesi olan gökkuşaklarını yeniden ülkeye getirmek için içlerindeki iyiliği ortaya çıkaracak birine ihtiyaç vardır. Bilir Nine’nin seçeceği bu kurtarıcı ile ülkelerinin yeniden rengarenk bir hal almasını beklerler. Bir efsaneye dönüşerek dilden dile dolaşan bu tılsımlı hikaye ile gökkuşağına kavuşma arayışı, her sene gerçekleşen Gökkuşağı Şenlikleri’yle bir ritüele dönüşür. Hikayemizin kahramanı Can’a armağan edilen 4 sihirli oyuncak, bizi Can’ın fantastik maceralarının içine atar. Kendimizi, aslında Can’ın içinde taşıması gereken 7 değeri temsil eden kral ve kraliçe ile Gökkuşağı’nın göz alıcı renklerine kavuşmasının sihirli yolculuğu içinde buluruz. Bu yolculuk sonunda tüm renklerin kendine özgü hikayelerine tanık olur ve arayışı anlamlı kılar.” Çevre bilincini, ahlak öğretileri ile çarpıcı ve etkili kılan “Can ve Sihirli Dünyası” 16 Ekim Pazar günü Turkcell Platinum Sahnesi’nde.

 

Kapı Açılış: 11.30

Etkinlik: 12.00

 

Bilet Fiyatları;

1. Kategori: ₺220,00

2. Kategori: ₺165,00 

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


”Himmet Çiçek” yeni albümüyle coşturacak!

”Himmet Çiçek” yeni albümüyle coşturacak!

Atatürk filminin yönetmeni “ATA”nın huzurunda

Atatürk filminin yönetmeni “ATA”nın huzurunda

Alhas Ailesinin En Mutlu Günü

Alhas Ailesinin En Mutlu Günü

Selçuk Aydemir’in acı günü

Selçuk Aydemir’in acı günü

Mehmet Uslu’dan Yepyeni Tekli: “Kutup” Sizleri Bekliyor!

Mehmet Uslu’dan Yepyeni Tekli: “Kutup” Sizleri Bekliyor!

Murat Sarıyıldız iş dünyasından sinemaya güçlü girdi

Murat Sarıyıldız iş dünyasından sinemaya güçlü girdi

Gemlik Zeytini Festivalinde Göksel Rüzgarı

Gemlik Zeytini Festivalinde Göksel Rüzgarı

92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda finali Haluk Levent yaptı

92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda finali Haluk Levent yaptı

Cumhuriyetin 100. Yılında ‘’Sinemamızın Yüzü’’ Özel Ödülü Türkan Şoray ve Kadir İnanır’a takdim ediliyor

Cumhuriyetin 100. Yılında ‘’Sinemamızın Yüzü’’ Özel Ödülü Türkan Şoray ve Kadir İnanır’a takdim ediliyor

Turkcell Vadi’de Kenan Doğulu yıldızı parladı

Turkcell Vadi’de Kenan Doğulu yıldızı parladı

Alper Erözer model sevgilisi Abigail Goddey ile Nişantaşı’nda görüntülendi

Alper Erözer model sevgilisi Abigail Goddey ile Nişantaşı’nda görüntülendi

Rihanna ve Puma, En Yeni Ürün Serisini Resmi Olarak Tanıttı

Rihanna ve Puma, En Yeni Ürün Serisini Resmi Olarak Tanıttı

Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı

Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı

Çeşme ve Alaçatı’da Kurtuluş Coşkusu Candan Erçetin ve Tan Taşçı ile zirveye çıktı

Çeşme ve Alaçatı’da Kurtuluş Coşkusu Candan Erçetin ve Tan Taşçı ile zirveye çıktı

Güneyde Kenan Doğulu Heyecanı

Güneyde Kenan Doğulu Heyecanı

Berna Tan ticarete soyundu

Berna Tan ticarete soyundu

Emre Yetkin Kanyon’da alışverişte görüntülendi

Emre Yetkin Kanyon’da alışverişte görüntülendi

Ayşe Arman öğle yemeği için geldiği Kanyon’da görüntülendi

Ayşe Arman öğle yemeği için geldiği Kanyon’da görüntülendi

Jessica May eşi Hüseyin Kara ile akşam yemeğinde görüntülendi

Jessica May eşi Hüseyin Kara ile akşam yemeğinde görüntülendi

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer Kanyon’da görüntülendi

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer Kanyon’da görüntülendi

Baby Turco Doğadan’ın yeni marka yüzü Ezgi Mola

Baby Turco Doğadan’ın yeni marka yüzü Ezgi Mola

Çanakkale’de Murat Dalkılıç rüzgarı esti

Çanakkale’de Murat Dalkılıç rüzgarı esti

Ahmet Kural şemsiyeyle uçtu

Ahmet Kural şemsiyeyle uçtu

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Nilay Cafer sürprizi

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Nilay Cafer sürprizi

Melis Bilen’den Yepyeni Bir Şarkı: İmajdır Her Şey

Melis Bilen’den Yepyeni Bir Şarkı: İmajdır Her Şey

Şevket Dağ’ın 65 Eseri Bir Arada: Zaman ve Mekânın Büyüsünde Bir Ressam

Şevket Dağ’ın 65 Eseri Bir Arada: Zaman ve Mekânın Büyüsünde Bir Ressam

Bursa Bülbülü Sinemalarda! Ata Demirer

Bursa Bülbülü Sinemalarda! Ata Demirer

Enflasyona Rağmen Lüks Tüketimde Büyüme

Enflasyona Rağmen Lüks Tüketimde Büyüme

Mor ve Ötesi’nin Senfonik Büyüsü: Zorlu PSM’de Unutulmaz Anlar!

Mor ve Ötesi’nin Senfonik Büyüsü: Zorlu PSM’de Unutulmaz Anlar!

Ahmet Hiçkorkmaz Yeni Şarkısı ”Yav Ben Görmedim”

Ahmet Hiçkorkmaz Yeni Şarkısı ”Yav Ben Görmedim”

TÜSEV Sivil Toplum Serisi: Peter Singer’ın Yeni Kitabı

TÜSEV Sivil Toplum Serisi: Peter Singer’ın Yeni Kitabı

Manuel Osteopati ve Nefes Çalışmasıyla Sağlığınızı Optimize Edin: Meghan Martin Six Senses Kaplankaya’da

Manuel Osteopati ve Nefes Çalışmasıyla Sağlığınızı Optimize Edin: Meghan Martin Six Senses Kaplankaya’da

Plastik Kirliliği: Bilim İnsanları Okyanusların Temizlenmesi İçin Yenilikçi Yöntemler Üzerinde Çalışıyor

Plastik Kirliliği: Bilim İnsanları Okyanusların Temizlenmesi İçin Yenilikçi Yöntemler Üzerinde Çalışıyor

Yapay Zeka, Finansal Analizde İnsanları Geride Bırakıyor

Yapay Zeka, Finansal Analizde İnsanları Geride Bırakıyor

E-Ticaret Devrimi: Geleneksel Mağazaların Geleceği

E-Ticaret Devrimi: Geleneksel Mağazaların Geleceği

2023’te Yeşil Enerji Yatırımları, Fosil Yakıtları Geride Bırakıyor

2023’te Yeşil Enerji Yatırımları, Fosil Yakıtları Geride Bırakıyor

Tüpraş Ventures’dan Robotik Teknolojilere İlk Yatırım

Tüpraş Ventures’dan Robotik Teknolojilere İlk Yatırım

Tiktok’a 345 Milyon Avro Ceza

Tiktok’a 345 Milyon Avro Ceza

Meta, İleri Seviyede Bir Yapay Zeka Sistemi Geliştirmek İçin Çalışıyor

Meta, İleri Seviyede Bir Yapay Zeka Sistemi Geliştirmek İçin Çalışıyor

Uzay Keşiflerinde Tarihi An: Mars’ta Solunabilir Oksijen Üretimi Başarıldı

Uzay Keşiflerinde Tarihi An: Mars’ta Solunabilir Oksijen Üretimi Başarıldı

Zeynep Öykü’den Uluslararası Antakya Film Festivali Çağrısı

Zeynep Öykü’den Uluslararası Antakya Film Festivali Çağrısı

Tiyatro ve Politika: Sahne Sanatlarının Siyasi Anlamı

Tiyatro ve Politika: Sahne Sanatlarının Siyasi Anlamı

Hayalet Orkide “Umutsuz Şehir” İsimli Yeni Single Yayınlandı

Hayalet Orkide “Umutsuz Şehir” İsimli Yeni Single Yayınlandı

“Affedecek Misin?” Gece Yolcuları Akustik

“Affedecek Misin?” Gece Yolcuları Akustik

Yasir Miy “Dayan Yüreğim” yayında!

Yasir Miy “Dayan Yüreğim” yayında!

Uyku bozukluğu, beyni hızlı yaşlandırıyor!

Uyku bozukluğu, beyni hızlı yaşlandırıyor!

Uyku Sırasında Beyin Temizleniyor: Sağlıklı Uykunun Önemi

Uyku Sırasında Beyin Temizleniyor: Sağlıklı Uykunun Önemi

Robotik Cerrahi: Doktorlarınızın Yanında Bir Robot

Robotik Cerrahi: Doktorlarınızın Yanında Bir Robot

Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Süleyman Şah’a Efsane karşılama

Süleyman Şah’a Efsane karşılama

1 2 3 84

Türkiye Haber Portalı Logo
Turhapo-Logo-2
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST