Turhapo Logo
Astrolog Hande Kazanova T'Talks'ta öngörülerini paylaştı Yılın en şanslı burçları Koç ve Boğa olacak

“Hande Kazanova T’Talks’ta yılbaşı konseptli seride yer aldı”

TikTok’un sohbet serisi T’Talks, yeni yılı birbirinden renkli isimlerle karşılamaya devam ediyor. Platformun yılbaşı konseptli serisine bu defa ünlü astrolog Hande Kazanova konuk oldu. Türkiye adına çok kritik bir yıl olacağını söylediği 2023 için öngörülerini paylaşan ünlü astrolog, burçları bekleyen gelişmeleri de açıkladı.

Hande Kazanova T’Talks’ta uyardı: 7 Mart sonrasındaki dolunaya dikkat!

TikTok’un sohbet serisi T’Talks, yeni yılı birbirinden renkli isimlerle karşılamaya devam ediyor. Platformun yılbaşı konseptli serisine bu defa ünlü astrolog Hande Kazanova konuk oldu. Türkiye’nin yıldız haritasını yorumlayan Kazanova, Türkiye için çok kritik bir yıl olacağını söylediği 2023’te, özellikle sağlık konularının gündemde kalmaya devam edeceğine dikkat çekti. Burçları bekleyen gelişmeleri de açıklayan ünlü astrolog, yılın en şanslı burçları olarak Koç ve Boğaları işaret etti.

Baharda yeni varyantlara dikkat!

2020’nin sonu itibarıyla 200 yıllık yeni bir döneme girildiğini ve hava elementinin hakim olduğu bu dönemde solunumla bağlantılı sağlık konularının hayatımızda geniş yer tutacağını söyleyen Hande Kazanova, “2020’nin sonu, Jüpiter – Satürn dediğimiz 200 yılllık bir dönemin hem sonu hem başlangıcıydı. Artık hava elementinin hakim olduğu ve solunumla yakından ilgili bir dönemin içerisindeyiz. Önümüzdeki 20 yıl boyunca da bu gerçeklikle yaşamaya devam edeceğiz. Pandemiyle yüzleştiğimiz dönemde Satürn, Kova burcundaydı. Kova özgürlük, sosyal çevre, arkadaşlıklar ve paylaşımla bağlantılı bir burç. Pandemi sürecinde de tüm bunların kısıtlandığını gördük. 2023’te ise özellikle 7 Mart’tan sonra Satürn’ün Balık burcuna geçişi, üzerimizdeki baskılardan kurtulacağımızı düşündürtse de, o civarda gökyüzünde zorlu bir dolunay gerçekleşecek. Bu nedenle çeşitli varyantlar bakımından 7 Mart sonrasındaki sürece dikkat etmek gerek” dedi.

“2023 Türkiye için büyük dönüm yılı”

2023’ün Türkiye için özellikle ekonomik açıdan zorlu bir yıl olacağına da değinen Kazanova, “Astroloji diyor ki 2023, Türkiye için büyük dönüm yılı. Gerçekten de bu yıl cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Bunun yanında Satürn, Balık burcuna geçecek. Bu, Türkiye’nin tepe noktası ve yönetici alanlarını temsil eden nokta. Pluto ise 22 yıl sonra Oğlak burcundan çıkacak ve Kova burcuna geçecek. Bu geçişle birlikte 2045’e kadar hak ve özgürlükler, çevresel faktörler, bilim ve teknoloji gibi konular gündemimizde olacak. Türkiye için kolay bir yıl olacağını söyleyemeyiz. Örneğin Satürn Türkiye’nin tepe noktasına kadar ilerlerken özellikle ekonomik anlamda bizi zorlayacak. Ancak mayıstan sonraki dönemde Jüpiter meclis alanında hareket etmeye başlayacak. Bu da çeşitli hamlelere ve diğer ülkeler nezdindeki popülaritemizi kullanacağımıza işaret ediyor” diye konuştu.

2023 Koç ve Boğaların yılı olacak

Hande Kazanova, bu yıl burçları nelerin beklediğini de anlattı. Kazanova’ya göre yılın en şanslı burçları Koç ve Boğa olurken diğer burçları da birbirinden farklı alanlarda süprizler bekliyor. İşte Kazanova’nın 2023 burç yorumları:

Koç ve Yükselen Koç

Bu yılın en gözde iki burcundan biri olan Koç ve Yükselen Koçlar, 16 Mayıs’a kadar şanslı olacaklar. Tutulmalardan aldıkları etkilerle de 5 Mayıs ve 28 Ekim, maddi açıdan şanslı olacakları tarihler arasında.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu yılın gözde burçlarından bir diğeri olan Boğa ve Yükselen Boğalar, hayatlarında önemli değişikliklere imza atacak. Maneviyatlarının çok kuvvetli olacağı bu yeni yılda özellikle 16 Mayıs’tan sonra herkes Boğaları konuşacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

İkizler ve Yükselen İkizler, bu yıl çevreden yana çok şanslı olacak. Çevresel faktörler hayatlarında hız kazanacak. Marttan sonra parasal yönden karşılık alabilecekleri bir döneme girecekler. Çevreleri değişecek ve bu değişime ayak uydurmaları halinde şanslı bir döneme geçiş yapacaklar. Özellikle yılın ikinci yarısında yurt dışından yana şansları yüksek.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeç ve Yükselen Yengeçler, kariyerlerindeki sıçramayla gündeme gelecek. Özellike Mart ve Nisan aylarını iyi değerlendirmeliler. 5 Mayıs ve 28 Ekim tarihlerini de not düşmelerinde fayda var. Aşk evlerindeki tutulmalar, özel hayatlarında ne istediklerine dair önemli kararlar aldırtacak.

Aslan ve Yükselen Aslan

Aslan ve Yükselen Aslanlar bavullarını hazırlasın! Bol seyahat görünüyor. Yurt dışı, farklı mekanlar, farklı kültürler… 16 Mayıs’tan sonra ise tüm bunlardan görüp aldıkları bilgileri hem özel hayatlarında hem iş hayatlarında kullanabilirler.

Başak ve Yükselen Başak

Başak ve Yükselen Başaklar için şans, 16 Mayıs’a kadar özellikle parasal konulardan yana olacak. Sonrasında eğitim hayatları, seyahat ve yurt dışı bağlantılı işlere odaklanacak ve bu alanlarda şanslı olacaklar.

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazi ve Yükselen Teraziler 16 Mayıs’a kadar ilişkilerden yana en şanslı burç olacaklar. Popülerlikleri ön planda olurken söz, nişan evlilik gibi konularda cesur adımlar atabilirler. 5 Mayıs ve 28 Ekim, Terazi ve Yükselen Teraziler için önemli tarihler olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep

Akrep ve Yükselen Akrepler için 7 Mart’tan sonra önemli bir aşkın sorumluluğu söz konusu olacak. Çalışma konusundaysa en aktif burçlardan biri olacak. Akrep ve Yükselen Akrepler bu yıl popülerlik bakımından da bir hayli şanslı.

Yay ve Yükselen Yay

Yay ve Yükselen Yaylar için özellikle ev ve yuvayla ilgili cesur adımların söz konusu olacağı, önemli sorumluluklar üstlenecekleri bir yıl olacak. Ayrıca hayat, onlara bazı alışkanlık ve davranışlarını değiştirmeleri gerektiğini gösterecek. Aşk hayatlarındaysa 16 Mayıs’a kadar çok şanslılar. 16 Mayıs sonrasında çalışma koşullarının hızlandığı ve kilo almaya müsait oldukları bir dönem başlıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar için ailevi konularda ve emlak alım satımı gibi alanlarda kazançlar var. Çok cesur hareket edebilirler. 16 Mayıs’a kadar şans da onlardan yana olacak.

Kova ve Yükselen Kova

2023, Kova ve Yükselen Kovalar için Kovalar için adeta bir girişimcilik yılı olacak. Özellikle teknik konularla çok ilgili olacak ve hızlı ilerleme kaydedecekler. 16 Mayıs’a kadar yakın çevrelerinden yana da şanslılar. 16 Mayıs sonrasıysa evle ilgili kararlar almak veya yuva kurmak için güzel bir süreç başlıyor.

Balık ve Yükselen Balık

Balık ve Yükselen Balıklar bu yıl parasal konularda büyük şans var. 16 Mayıs’tan sonra kazançlarını girişimcilik gibi alanlara yatırabilir, kafaları karışıksa belirsizlikleri yok etmek adına harekeye geçebilirler. Ve unutmasınlar, isterlerse hayallerini gerçekleştirebilirler.

Hande Kazanova’nın 2023 burç yorumlarını paylaştığı T-Talks bölümünü izlemek için tıklayın.

Hande Kazanova’nın 2023 öngörülerini paylaştığı T-Talks bölümünü izlemek için tıklayın.

T-Talks serisi; TikTok platformunun internette pozitiflik, yaratıcılık, mutluluk ve her şeyden önce neşe vaat eden kimliğini temel alarak ortaya çıktı. TikTok’un topluluğuna ilham vermeyi hedeflediği T-Talks serisi #ttalkstürkiye çatısı altında üretmeye ve kullanıcıların hayatlarına ışık tutmaya devam edecek.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


Inspera Bodrum, Kültür Ve Sanatı Bir Araya Getiriyor İşte Program Detayları! (1)
Inspera Bodrum, Kültür ve Sanatı Bir Araya Getiriyor: İşte Program Detayları!
Ciğdem Yorgancıoğlu Seçim Kamuoyu Araştırmaları Chi Ci Talks
Çiğdem Yorgancıoğlu Seçim Kamuoyu Araştırmaları CHI CI TALKS
Next Pera Art Gallery'de 'uyanış Awakening Karma' Sergisi Sanatseverleri Büyüledi (1)
Next Pera Art Gallery’de ‘Uyanış: Awakening Karma’ Sergisi Sanatseverleri Büyüledi
İbrahim Bülbül Filmde Nisan, Müzikte Nez Ile Dolu Dizgin Ilerliyor Eylül Aşkın Söyleşisi 1
İbrahim Bülbül: Filmde Nisan, müzikte Nez ile dolu dizgin ilerliyor – Eylül Aşkın Söyleşisi
“arabesk Ile Acı Biberi Birbirine çok Benzetiyorum” Ege, Eylül Aşkın Söyleşisi (7)
“Arabesk ile acı biberi birbirine çok benzetiyorum” Ege, Eylül Aşkın Söyleşisi
Arpej Yapım Ile Yeni Bir Adım Pınar Temren'in Metal Heyecanı (1)
Arpej Yapım ile Yeni Bir Adım: Pınar Temren’in “Metal” Heyecanı
Çevrimiçi Flört Uygulamaları Ve İlişkilerdeki Tehditler Uzmanlardan Çarpıcı Analiz! (3)
Çevrimiçi Flört Uygulamaları ve İlişkilerdeki Tehditler: Uzmanlardan Çarpıcı Analiz!
6 14 Nisan'da Fyzoo'da Ramazan Bayramı Ve Yarı Yıl Tatilinin Keyfini Çıkarın! (2)
6-14 Nisan’da FYZoo’da: Ramazan Bayramı ve Yarı Yıl Tatilinin Keyfini Çıkarın!
Dünya Dalgıçlar Günü'nde Kadın Gücü Dalsın Kızlar 2024 (1)
Dünya Dalgıçlar Günü’nde Kadın Gücü: Dalsın Kızlar 2024
2024 İstanbul Çocuk Festivali 23 Nisan'da Maslak'ta Unutulmaz Bir Bayram! (1)
2024 İstanbul Çocuk Festivali: 23 Nisan’da Maslak’ta Unutulmaz Bir Bayram!
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Işıl Dural (5)
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Işıl Dural
Çiğdem Yorgancıoğlu , Bay Z, Clc 360 Nöronu  ateşledi (1)
Çiğdem Yorgancıoğlu, Bay Z, Clc 360 Nöronu  Ateşledi
Terakkililerin Oyu Sandıkta Çiğdem Yorgancıoğlu Feyza Sevil Güngör (1)
Terakkililerin Oyu Sandıkta Çiğdem Yorgancıoğlu Feyza Sevil Güngör
Eftalya Cigdem Seval Carmen Chi Ci Talks Kompoze Ve Neon Dans (1)
Eftalya Cigdem-Seval Carmen Chi Ci Talks Kompoze ve Neon Dans
2. Wellbeing Konferansı İstanbul'da Sağlık Ve Mutluluk Üzerine Yeniden Buluşma! (1)
2. Wellbeing Konferansı: İstanbul’da Sağlık ve Mutluluk Üzerine Yeniden Buluşma!
“bugün Oyuncu Olduysam Tamamen Annemin Desteğiyle Oldum” Arkın Gelenbe, Eylül Aşkın (1)
“Bugün oyuncu olduysam tamamen annemin desteğiyle oldum” Arkın Gelenbe, Eylül Aşkın
“babam çok Disiplinli Ve Otoriter Bir Babaydı” Beste Açar, Eylül Aşkın Söyleşisi (1)
“Babam çok disiplinli ve otoriter bir babaydı” Beste Açar, Eylül Aşkın Söyleşisi
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Haluk Aydemir
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Haluk Aydemir
Resim Sanatının Sokak çocuğu rulez! (4)
Resim sanatının sokak çocuğu Rulez! Gallery Duende
Tether, Yapay Zekâyla Geleceği Şekillendiriyor Yenilikçilikte Lider Olma Hedefi! (1)
Tether, Yapay Zekâyla Geleceği Şekillendiriyor: Yenilikçilikte Lider Olma Hedefi!
Teknopark İstanbul Ve Aselsan İş Birliğiyle Savunma Teknolojileri Girişimcilerine Destek! (1)
Teknopark İstanbul ve ASELSAN İş Birliğiyle Savunma Teknolojileri Girişimcilerine Destek!
Farz Et Ki Sen Yoksun Sergisine Özel Görmek Ve Bakmak Üzerine Atölyeler (2)
Farz Et Ki Sen Yoksun Sergisine Özel: Görmek ve Bakmak Üzerine Atölyeler
Dünya Sağlık Örgütü 2022'de Kanser Vakaları 19 Milyonu Aştı! (2)
Dünya Sağlık Örgütü: 2022’de Kanser Vakaları 19 Milyonu Aştı!
Çiğdem Yorgancıoğlu Un Water Bm Dünya Su Günü Taahhüdü (2)
Çiğdem Yorgancıoğlu UN-Water – BM Dünya Su Günü Taahhüdü
“bir Sanatçının En Büyük Sorunu Türkiye” Kemal Oruç, Eylül Aşkın Söyleşisi (1)
“Bir sanatçının en büyük sorunu Türkiye” Kemal Oruç, Eylül Aşkın Söyleşisi

Türkiye Haber Portalı Logo 2
Turhapo Logo
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST