Turhapo Logo
Ragib Narin Ve Rima Yussef Yepyeni Hit Sarkisi Yok Yok Ile Tum Dijital Platformlarda 1 1

Ragib Narin ve Rima Yussef Yepyeni Hit Şarkisi “Yok Yok” ile Tüm Dijital Platformlarda!

Ragib Narin ve Rima Yussef Yepyeni Hit Şarkisi “Yok Yok” ile Tüm Dijital Platformlarda!

Türk ve Arap müziğinin başarılı genç isimleri Ragib Narin ve Rima Yussef, Arapça ve Türkçe olarak seslendirdikleri yepyeni şarkıları “Yok Yok”u dinleyicilerle buluşturdu.

Arap anne ve Türk babaya sahip olan Ragıb Narin ve Lübnanlı şarkıcı Rima Yussef’in merakla beklenen yepyeni şarkısı “Yok Yok”, Universal Music Mena etiketiyle yayımlandı. “Yok Yok”un müziği ve Türkçe sözleri Ragıb Narin, Arapça sözleri ise Rima Yussef’e ait. Şarkının aranjesi ise Sleiman Damien imzasını taşıyor.

Şarkının Türkçe versiyonu olan “Yok” Ragıb Narin tarafından seslendirilmiş ve Türkiye’de 16 Eylül’de Pasion Turca tarafından tüm dijital platformlarda yayınlanmıştı.

Rima, şarkının Türkçe versiyonunun video klibinde oyuncu olarak yer aldı. Türkçe versiyonun video klibi aslında Ragıb ve Rima’nın Arapça Türkçe düetinin bir teaser’ı niteliğinde.

Rima şarkı ile ilgili “Şirketim Universal Music Mena tarafından Türkçe Arapça bir düet şarkı yapacağımız haberini aldığımda hayaller kurmaya başladım. Bütün konsantrasyonumu ve çabamı bu projeye verme fikri beni çok heveslendirdi. Türk dizilerinin ve şarkılarının büyük bir hayranı olmamın yanı sıra, bu projede şarkı söylemek kariyerimde yeni bir adımdı. İlk kez konfor alanımdan ve çevremden çıktığım için başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine büyük özen gösterdim. yetenekli Türk şarkıcı ve şarkı yazarı Ragib Narin ile birlikte şarkı söylemek ve klibinin de en sevdiğim ülkelerden biri olan Türkiye’de çekilmesi çok özel ve unutulmaz bir deneyimdi. Özellikle projenin yaratıcısı olan Pasion Turca’nın CEO’su Sinan Ufuk Nergis’in bana olan ilgisi ve çekim yaparken duygularımı ve emeklerimi kolayca verebilmem için her ayrıntıyı yönetmesi unutulmazdı. Yeni düet şarkımız “Yok Yok”a kattığımız sevgi ve tutkunun tüm dünyaya yayılması dileğiyle” diyor.

Birbirini seven ve bir türlü uçakta buluşamayan iki gencin hikayesini anlatan Yok’un Türkçe versiyonu, ünlü Türk yönetmen Murad Küçük tarafından İstanbul’da çekildi. Video uçakta yaşanan bir türbülans ve ‘Devam Edecek’ notu ile bitiyor. Arapça Türkçe “Yok Yok” düetinin klibi ise ilk klibin 2.bölümü olma özelliğini taşıyor. Ragıb ve Rima hayranları tirbülansa giren uçakta daha sonra ne olduğu, hikâyenin başını ve sonunu 30 Eylül’de izleyecek.

Tiktok’ta uçak içinde çektiği videolarla bir akım yaratan ve milyonlarca kez izlenen Ragıb Narin, şarkının klibinde bir uçak içerisinde oyuncu Rami Narin, masterchef yarışmacısı Tunahan Akın, sosyal medya fenomeni Kemal Yiğit İnandı (Turkyeet), Senamia ve Lübnanlı ünlü şarkıcı Rima Yussef ile sosyal medya fenomenleri Barış ŞahinErdem Başyemenici ve Ayşegül Kandaz ile birlikte karşımıza çıkıyor. Tik Tok ve Instagram hesaplarında paylaştığı uçak videoları ile 150 milyon’a aşkın izleyiciye ulaşan Ragıb Narin, ilk klibi ile de büyük ses getirdi.

Ragıb Narin, “Yok Yok” şarkısı ile ilgili “Şarkının Filipinler’den Türkiye’ye uzanan bir hikayesi var. Yurtdışında arabada giderken şarkının giriş melodisini mırıldanmaya başladım ve telefonuma kaydettim. Türkiye’ye dönüp gitarımı aldığımda da besteyi ve sözleri tamamladım. Mutlu ve huzurlu bir şarkı. Özlemi ve sitemi anlatıyor. Bu şarkıyı Rima Yussef ile söylemek benim için harika bir deneyimdi. Sleiman’ın aranjesi ve müzikal dokunuşu şarkıyı bambaşka bir boyuta taşıdı. Universal Mena ile Ortadoğu’daki kariyerime başlama fırsatı veren Pasion Turca’ya minnettarım. Projeyi hayata geçiririken 100’den fazla kişiyle çalıştık. Bu projeye emek veren yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Umarım tüm dinleyiciler şarkıyı dinlerken ve videoları izlerken bizim gibi şarkıyı beğenir” diyor.

Ragıb Narin Hakkında

Kendi yazdığı şarkılarıyla kısa sürede Türk Pop Müziği’nin genç ve başarılı seslerinden biri olan Ragıb Narin, profesyonel futbolculuk kariyerinin ardından müzik alanındaki çalışmaları, yakışıklılığı, vokal tınısı ve kendine has müzik tarzıyla gençliğin ”yeni yıldızı” olma yolunda ilerliyor. Arap bir anne ve Türk bir babaya sahip olan Ragıb Narin, Antakya’da doğdu. 27 yaşına sığdırdığı 100’e yakın şarkı arasından Temmuz 2019’da çıkan “Sevda Çiçeği” adlı şarkısıyla sesini daha geniş kitlelere duyurdu. İşletme eğitiminin yanı sıra ticaretle de uğraşan Ragıb Narin, 3 yıl içinde 45’e yakın ülkeye yaptığı iş gezilerinde gitarıyla şarkı söylemeye ve şarkılar yazmaya devam etti. ”Sevda Çiçeği”nin ardından Ragıb Narin’in diğer şarkıları “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem”, “Menekşem”, “Mucize”, “Vur Beni” ve “Narin Narin” dijital platformlarda milyonlarca kez dinlendi. Ragıb Narin’in merakla beklenen yeni single’ı “Yok” 16 Eylül 2022’de Pasion Turca etiketiyle dinleyicilerle buluşacak. “Yok”un söz müziği Ragıb Narin, aranjesi ise Batu Çaldıran’a ait. Tiktok’ta uçak içinde çektiği videolarla bir akım yaratan ve milyonlarca kez izlenen Ragıb Narin, yeni şarkısının klibinde de bir uçak içerisinde oyuncu Rami Narinmasterchef yarışmacısı Tunahan Akın, sosyal medya fenomeni Kemal Yiğit İnandı (Turkyeet) ve Lübnanlı ünlü şarkıcı Rima Yussef gibi ekranlardan ve sosyal medyadan yakından tanıdığımız sürpriz isimlerle birlikte renkli bir kliple karşımıza çıkıyor. Uçak içerisinde birbirini seven ve hiçbir şekilde birbirlerine ulaşamayan iki gencin hikayesinin anlatıldığı klip Murad Küçük’ün imzasını taşıyor. Lübnanlı şarkıcı Rima Yussef ile düet olarak seslendirdiği “Yok Yok”, Universal Music Mena etiketiyle 30 Eylül 2022‘de dinleyici ile buluşuyor. “Yok Yok”un müziği ve Türkçe sözleri Ragıb Narin, Arapça sözleri ise Rima Yussef’e ait. Şarkının aranjesi ise Sleiman Damien imzasını taşıyor.

Rima YUSSEF Hakkında 

Lübnanlı şarkıcı, söz yazarı ve besteci Rima Yussef 17 Eylül 1996’da Abidjan, Fildişi Sahili’nde doğdu. Lübnan, Bikafya’da büyüyen sanatçı ailesinin desteğiyle çocukken sahne almaya başladı ve Lübnanlı tanınmış müzik ustalarının yer aldığı çeşitli televizyon programlarına katıldı. 6 yaşındayken Bikfaya’daki Lübnan müzik okuluna girdi. Yaşı küçük olmasına rağmen vokal yetenekleri nedeniyle müzik akademisine kayıt yaptırmak için istisnai öğrenci olarak kabul edildi. Bu süreçte Lübnan’da gerçekleştirilen çeşitli festivallere ve konserlere katıldı.

Farklı dillerde sergilediği performansların yanında Arapça’nın birçok lehçesine de hakim olan ve akıcı bir şekilde performanslar sergileyen Yussef, Mart 2017’de YouTube’da 7 milyondan fazla izleyiciye ulaşan, o zamanların en dikkat çekici ve başarılı coverlarından biri olan “3am Bit3alla2 Feek” şarkısıyla geniş kitlelere ulaştı.

İlk teklisi “Wala Yhemak” 11 Temmuz 2019’da yayınlandı ve YouTube’da 2,6 milyon izleyiciye ulaşarak 2 hafta içinde Anghami Müzik listesinde en iyi 5 şarkı arasında girdi.

Ocak 2020’de Rima, uluslararası plak şirketi Universal Music MENA ile anlaştı.

Lübnan Top 20 listelerinde zirveye çıkan ‘Mghayarni’ ve ‘Maaleish’ tekli çalışmalarının ardından Rima yayınladığı ‘Ohebuka Raghman’ ve ‘ANTA’ ile başarısını kanıtladı.

15 tekli çalışmasıyla Tiktok ve sosyal platformlarında 250 milyondan fazla dinlenen sanatçı, Ragıb Narin ile de ilk uluslararası çalışmasına imza attı.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


Eminönü'nde Bir Saat Dükkanında Levent Kırca Ile Tanıştı Bülent Yaşık, Eylül Aşkın Söyleşi (6)
Eminönü’nde Bir Saat Dükkanında Levent Kırca ile Tanıştı – Bülent Yaşık, Eylül Aşkın Söyleşi
Karınca Jeopolitiği Tuhaf Ve Çalkantılı Bir Küresel Toplum (1)
Karınca Jeopolitiği – Tuhaf ve Çalkantılı Bir Küresel Toplum
Ayşen Birgör'den Romantik Bir Hediye ''can Ağrısı'' Şarkısı (1)
Ayşen Birgör’den Romantik Bir Hediye: ”Can Ağrısı” Şarkısı
Endotürkiye Ve Womanfest Kadınların Sağlığı İçin Bir Araya Geliyor (1)
Endotürkiye ve Womanfest: Kadınların Sağlığı İçin Bir Araya Geliyor
Evrim Sanat Galerisi'nde Melis Gürsel'in Solo Sergisi Kusur (1)
Evrim Sanat Galerisi’nde Melis Gürsel’in Solo Sergisi: “Kusur”
İllustrasyondan Sanat Öğretmenliğine Ve Ressamlığa Uzanan Bir Yolculuk, Deniz Kireç Eylül Aşkın Özel Söyleşi (1)
İllustrasyondan Sanat Öğretmenliğine ve Ressamlığa Uzanan Bir Yolculuk, Deniz Kireç – Eylül Aşkın Özel Söyleşi
Next Pera Art Gallery Love Makes All Things Possible Karma Sergisi (15)
Next Pera Art Gallery: “Love Makes All Things Possible” Karma Sergisi
Betül Ketenci ''2026'nın Sonuna Kadar Doluyuz!'' Eylül Aşkın Sanatın Evrim'i Söyleşi (5)
Betül Ketenci: ”2026’nın Sonuna Kadar Doluyuz!” Eylül Aşkın Sanatın Evrim’i Söyleşi
Şef Vladimir Mukhin İmzasıyla Sakhalin İstanbul (3)
Şef Vladimir Mukhin İmzasıyla: Sakhalin İstanbul
Asil Transport Co. Teknolojiye Yatırım Yaparak Lojistik Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor (1)
Asil Transport Co.: Teknolojiye Yatırım Yaparak Lojistik Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor
Deniz Kireç'in Seascapes Ii Sergisi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde! (1)
Deniz Kireç’in Seascapes-II Sergisi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde!
Fez Inn Hotel'de Unutulmaz Sevgililer Günü Etkinliği (1)
FEZ INN Hotel’de Unutulmaz Sevgililer Günü Etkinliği
Elvan Elvan'ın Romantizm Dolu Şarkısı Lacivert Akşamlar Dinleyenleri Büyülüyor! (4)
Elvan Elvan’ın Romantizm Dolu Şarkısı “Lacivert Akşamlar” Dinleyenleri Büyülüyor!
İstanbul'un Bağımsız Adayı Hülya Kavuzlu
İstanbul’un Bağımsız Adayı: Hülya Kavuzlu
Çarpan Etkisi Podcast Serisi Açık İletişimden Yapıcı Çatışmaya (1)
Çarpan Etkisi Podcast Serisi: Açık İletişimden Yapıcı Çatışmaya
Kirlenmiş Zihinler (3)
Kirlenmiş Zihinler
Barış Için Bilim (1)
Barış için Bilim
Gelecek Hatıraları Pera Müzesi'nde Kütahya Çini Ve Seramikleri Sergisi (2)
Gelecek Hatıraları: Pera Müzesi’nde Kütahya Çini ve Seramikleri Sergisi
Gemini Advanced Google'un Yeni Nesil Yapay Zeka Modeliyle Tanışın
Gemini Advanced: Google’un Yeni Nesil Yapay Zeka Modeliyle Tanışın
İstanbul Ve Ankara'da Çin Yeni Yılı Coşkusu Geleneksel Kültürler Bir Arada (1)
İstanbul ve Ankara’da Çin Yeni Yılı Coşkusu: Geleneksel Kültürler Bir Arada
Çanakkale'nin Büyüleyici Atmosferinde Çekilen 'hayatımız Roman' Filmi Gösterime Hazır! (4)
Çanakkale’nin Büyüleyici Atmosferinde Çekilen ‘Hayatımız Roman’ Filmi Gösterime Hazır!
Merve Mermer Türkiye'nin Paris Hilton'u Olacak İddiası! (2)
Merve Mermer Türkiye’nin Paris Hilton’u Olacak İddiası!
Dİa Yazılım Bulut Teknolojisiyle Bayilik Sistemi İle Büyüyor (1)
DİA Yazılım: Bulut Teknolojisiyle Bayilik Sistemi İle Büyüyor
H. Çiğdem Yorgancıoğlu'nun Lions Kulübü'nde Dünya Kanser Günü Konuşmasından Izler (2)
H. Çiğdem Yorgancıoğlu’nun Lions Kulübü’nde Dünya Kanser Günü konuşmasından izler
Peras Palace Eski Sanatçılarından Çiğdem Yorgancıoğlu Ressam Şerife Altunbaş'ın Kültürel Katmanlar Sergisi Pera'da Eski Tarihi Yeniden Yazdı! (1)
Peras Palace eski sanatçılarından Çiğdem Yorgancıoğlu: “Ressam Şerife Altunbaş’ın “Kültürel Katmanlar” Sergisi Pera’da Eski Tarihi Yeniden Yazdı!

Türkiye Haber Portalı Logo 2
Turhapo Logo
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST