Turhapo Logo
Astrolog Hande Kazanova T'Talks'ta öngörülerini paylaştı Yılın en şanslı burçları Koç ve Boğa olacak

“T’Talks’ta astrolog Hande Kazanova, 2023 yılına ilişkin önemli tahminlerde bulundu”

TikTok’un sohbet serisi T’Talks, yeni yılı birbirinden renkli isimlerle karşılamaya devam ediyor. Platformun yılbaşı konseptli serisine bu defa ünlü astrolog Hande Kazanova konuk oldu. Türkiye adına çok kritik bir yıl olacağını söylediği 2023 için öngörülerini paylaşan ünlü astrolog, burçları bekleyen gelişmeleri de açıkladı.

Hande Kazanova T’Talks’ta uyardı: 7 Mart sonrasındaki dolunaya dikkat!

TikTok’un sohbet serisi T’Talks, yeni yılı birbirinden renkli isimlerle karşılamaya devam ediyor. Platformun yılbaşı konseptli serisine bu defa ünlü astrolog Hande Kazanova konuk oldu. Türkiye’nin yıldız haritasını yorumlayan Kazanova, Türkiye için çok kritik bir yıl olacağını söylediği 2023’te, özellikle sağlık konularının gündemde kalmaya devam edeceğine dikkat çekti. Burçları bekleyen gelişmeleri de açıklayan ünlü astrolog, yılın en şanslı burçları olarak Koç ve Boğaları işaret etti.

Baharda yeni varyantlara dikkat!

2020’nin sonu itibarıyla 200 yıllık yeni bir döneme girildiğini ve hava elementinin hakim olduğu bu dönemde solunumla bağlantılı sağlık konularının hayatımızda geniş yer tutacağını söyleyen Hande Kazanova, “2020’nin sonu, Jüpiter – Satürn dediğimiz 200 yılllık bir dönemin hem sonu hem başlangıcıydı. Artık hava elementinin hakim olduğu ve solunumla yakından ilgili bir dönemin içerisindeyiz. Önümüzdeki 20 yıl boyunca da bu gerçeklikle yaşamaya devam edeceğiz. Pandemiyle yüzleştiğimiz dönemde Satürn, Kova burcundaydı. Kova özgürlük, sosyal çevre, arkadaşlıklar ve paylaşımla bağlantılı bir burç. Pandemi sürecinde de tüm bunların kısıtlandığını gördük. 2023’te ise özellikle 7 Mart’tan sonra Satürn’ün Balık burcuna geçişi, üzerimizdeki baskılardan kurtulacağımızı düşündürtse de, o civarda gökyüzünde zorlu bir dolunay gerçekleşecek. Bu nedenle çeşitli varyantlar bakımından 7 Mart sonrasındaki sürece dikkat etmek gerek” dedi.

“2023 Türkiye için büyük dönüm yılı”

2023’ün Türkiye için özellikle ekonomik açıdan zorlu bir yıl olacağına da değinen Kazanova, “Astroloji diyor ki 2023, Türkiye için büyük dönüm yılı. Gerçekten de bu yıl cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Bunun yanında Satürn, Balık burcuna geçecek. Bu, Türkiye’nin tepe noktası ve yönetici alanlarını temsil eden nokta. Pluto ise 22 yıl sonra Oğlak burcundan çıkacak ve Kova burcuna geçecek. Bu geçişle birlikte 2045’e kadar hak ve özgürlükler, çevresel faktörler, bilim ve teknoloji gibi konular gündemimizde olacak. Türkiye için kolay bir yıl olacağını söyleyemeyiz. Örneğin Satürn Türkiye’nin tepe noktasına kadar ilerlerken özellikle ekonomik anlamda bizi zorlayacak. Ancak mayıstan sonraki dönemde Jüpiter meclis alanında hareket etmeye başlayacak. Bu da çeşitli hamlelere ve diğer ülkeler nezdindeki popülaritemizi kullanacağımıza işaret ediyor” diye konuştu.

2023 Koç ve Boğaların yılı olacak

Hande Kazanova, bu yıl burçları nelerin beklediğini de anlattı. Kazanova’ya göre yılın en şanslı burçları Koç ve Boğa olurken diğer burçları da birbirinden farklı alanlarda süprizler bekliyor. İşte Kazanova’nın 2023 burç yorumları:

Koç ve Yükselen Koç

Bu yılın en gözde iki burcundan biri olan Koç ve Yükselen Koçlar, 16 Mayıs’a kadar şanslı olacaklar. Tutulmalardan aldıkları etkilerle de 5 Mayıs ve 28 Ekim, maddi açıdan şanslı olacakları tarihler arasında.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu yılın gözde burçlarından bir diğeri olan Boğa ve Yükselen Boğalar, hayatlarında önemli değişikliklere imza atacak. Maneviyatlarının çok kuvvetli olacağı bu yeni yılda özellikle 16 Mayıs’tan sonra herkes Boğaları konuşacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

İkizler ve Yükselen İkizler, bu yıl çevreden yana çok şanslı olacak. Çevresel faktörler hayatlarında hız kazanacak. Marttan sonra parasal yönden karşılık alabilecekleri bir döneme girecekler. Çevreleri değişecek ve bu değişime ayak uydurmaları halinde şanslı bir döneme geçiş yapacaklar. Özellikle yılın ikinci yarısında yurt dışından yana şansları yüksek.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeç ve Yükselen Yengeçler, kariyerlerindeki sıçramayla gündeme gelecek. Özellike Mart ve Nisan aylarını iyi değerlendirmeliler. 5 Mayıs ve 28 Ekim tarihlerini de not düşmelerinde fayda var. Aşk evlerindeki tutulmalar, özel hayatlarında ne istediklerine dair önemli kararlar aldırtacak.

Aslan ve Yükselen Aslan

Aslan ve Yükselen Aslanlar bavullarını hazırlasın! Bol seyahat görünüyor. Yurt dışı, farklı mekanlar, farklı kültürler… 16 Mayıs’tan sonra ise tüm bunlardan görüp aldıkları bilgileri hem özel hayatlarında hem iş hayatlarında kullanabilirler.

Başak ve Yükselen Başak

Başak ve Yükselen Başaklar için şans, 16 Mayıs’a kadar özellikle parasal konulardan yana olacak. Sonrasında eğitim hayatları, seyahat ve yurt dışı bağlantılı işlere odaklanacak ve bu alanlarda şanslı olacaklar.

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazi ve Yükselen Teraziler 16 Mayıs’a kadar ilişkilerden yana en şanslı burç olacaklar. Popülerlikleri ön planda olurken söz, nişan evlilik gibi konularda cesur adımlar atabilirler. 5 Mayıs ve 28 Ekim, Terazi ve Yükselen Teraziler için önemli tarihler olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep

Akrep ve Yükselen Akrepler için 7 Mart’tan sonra önemli bir aşkın sorumluluğu söz konusu olacak. Çalışma konusundaysa en aktif burçlardan biri olacak. Akrep ve Yükselen Akrepler bu yıl popülerlik bakımından da bir hayli şanslı.

Yay ve Yükselen Yay

Yay ve Yükselen Yaylar için özellikle ev ve yuvayla ilgili cesur adımların söz konusu olacağı, önemli sorumluluklar üstlenecekleri bir yıl olacak. Ayrıca hayat, onlara bazı alışkanlık ve davranışlarını değiştirmeleri gerektiğini gösterecek. Aşk hayatlarındaysa 16 Mayıs’a kadar çok şanslılar. 16 Mayıs sonrasında çalışma koşullarının hızlandığı ve kilo almaya müsait oldukları bir dönem başlıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar için ailevi konularda ve emlak alım satımı gibi alanlarda kazançlar var. Çok cesur hareket edebilirler. 16 Mayıs’a kadar şans da onlardan yana olacak.

Kova ve Yükselen Kova

2023, Kova ve Yükselen Kovalar için Kovalar için adeta bir girişimcilik yılı olacak. Özellikle teknik konularla çok ilgili olacak ve hızlı ilerleme kaydedecekler. 16 Mayıs’a kadar yakın çevrelerinden yana da şanslılar. 16 Mayıs sonrasıysa evle ilgili kararlar almak veya yuva kurmak için güzel bir süreç başlıyor.

Balık ve Yükselen Balık

Balık ve Yükselen Balıklar bu yıl parasal konularda büyük şans var. 16 Mayıs’tan sonra kazançlarını girişimcilik gibi alanlara yatırabilir, kafaları karışıksa belirsizlikleri yok etmek adına harekeye geçebilirler. Ve unutmasınlar, isterlerse hayallerini gerçekleştirebilirler.

Hande Kazanova’nın 2023 burç yorumlarını paylaştığı T-Talks bölümünü izlemek için tıklayın.

Hande Kazanova’nın 2023 öngörülerini paylaştığı T-Talks bölümünü izlemek için tıklayın.

T-Talks serisi; TikTok platformunun internette pozitiflik, yaratıcılık, mutluluk ve her şeyden önce neşe vaat eden kimliğini temel alarak ortaya çıktı. TikTok’un topluluğuna ilham vermeyi hedeflediği T-Talks serisi #ttalkstürkiye çatısı altında üretmeye ve kullanıcıların hayatlarına ışık tutmaya devam edecek.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1

Oscar Ödüllü Yönetmen George Miller, Mad Max Evrenine Geri Dönüyor Furiosa'nın Hikayesi Başlıyor! (1)
Oscar Ödüllü Yönetmen George Miller, “Mad Max” Evrenine Geri Dönüyor: Furiosa’nın Hikayesi Başlıyor!
Gelir Eşitsizliği Kapitalizmin Doğal Sonucu Mu, Yoksa Adaletsiz Bir Sistem Mi (1)
Gelir Eşitsizliği: Kapitalizmin Doğal Sonucu mu, Yoksa Adaletsiz Bir Sistem mi?
İnsan Genetiği Üzerindeki Müdahale İleri Genetik Teknoloji, Etik Mi Yoksa Tehlikeli Mi (1)
İnsan Genetiği Üzerindeki Müdahale: İleri Genetik Teknoloji, Etik mi Yoksa Tehlikeli mi?
Mesut Eren In Baskı Resim Sergisi Sanatseverlerle Buluştu (1)
Mesut Eren’in Baskı Resim Sergisi Sanatseverlerle Buluştu
Buse Arslan Ve Çağrı Şensoy Dan Sınırları Zorlayan Tiyatro Performansı Schrödinger In Öteki Kedisi (1)
Buse Arslan ve Çağrı Şensoy’dan Sınırları Zorlayan Tiyatro Performansı: “Schrödinger’in Öteki Kedisi”
Nilüfer Belediyesi Fotoğraf Müzesi, Baha Gelenbevi Ve Seyit Ali Ak ı Unutulmayanlar 1 Sergisiyle Anıyor (1)
Nilüfer Belediyesi Fotoğraf Müzesi, Baha Gelenbevi ve Seyit Ali Ak’ı “Unutulmayanlar-1” Sergisiyle Anıyor
Geri Dönüşüm Ekonomisi Atıkları Kaynağında Değerlendirme (3)
Geri Dönüşüm Ekonomisi: Atıkları Kaynağında Değerlendirme
Back To The Future (1985) Zamanın Ötesinde En İyi Zaman Yolculuğu Filmleri Listesi (1)
Zamanın Ötesinde: En İyi Zaman Yolculuğu Filmleri Listesi
Samim Kocagöz ün Zengin Edebiyat Dünyası Nın Belgeseli (1)
Samim Kocagöz’ün Zengin Edebiyat Dünyası’nın Belgeseli
Ey Türkiye Vergi Maratonu Yarışması Nda Yeteneklerini Sergileyen Genç Vergi Profesyoneli Belli Oldu (1)
EY Türkiye Vergi Maratonu Yarışması’nda Yeteneklerini Sergileyen Genç Vergi Profesyoneli Belli Oldu
Edcrunch Konferansı, Eğitim Profesyonellerini Kazakistan Da Bir Araya Getirdi (5)
EdCrunch Konferansı, Eğitim Profesyonellerini Kazakistan’da Bir Araya Getirdi
Reyhan Uludağ ın Hadi Bana Çizgini Anlat Sergisi, Altunizade Kültür Ve Sanat Merkezi Nde (1)
Reyhan Uludağ’ın “Hadi Bana Çizgini Anlat” Sergisi, Altunizade Kültür ve Sanat Merkezi’nde
Paperwork, Türkiye’nin En Büyük İş Süreçleri Zekâsı Etkinliğinde İş Akışı Ve Doküman Yönetimi Çözümleri Alanındaki Yenilikleri Paylaştı (5)
PAPERWORK, Türkiye’nin En Büyük İş Süreçleri Zekâsı Etkinliğinde İş Akışı ve Doküman Yönetimi Çözümleri Alanındaki Yenilikleri Paylaştı
Onur Alakay İmzalı Abstract Acceleration Sergisi Root Karaköy De Sanatseverlerle Buluştu (2)
Onur Alakay İmzalı ‘Abstract Acceleration’ Sergisi Root Karaköy’de Sanatseverlerle Buluştu
Renk Analizi Akımı Kişisel Stilinizi Keşfedin! Seamlesstance (1)
Renk Analizi Akımı: Kişisel Stilinizi Keşfedin! Seamlesstance
Mördak Talent Academy, Yapay Zeka Destekli Senaryo Yazarlığı Atölyesi İle Yeteneklere Yeni Bir Kapı Açıyor (1)
Mördak Talent Academy, Yapay Zeka Destekli Senaryo Yazarlığı Atölyesi İle Yeteneklere Yeni Bir Kapı Açıyor
İklim Değişikliği Gerçek Mi Bilimsel Ve Politik Tartışmalar (1)
İklim Değişikliği Gerçek mi? Bilimsel ve Politik Tartışmalar
Bahadır İçel, Uyumsal Zeka Aq Tüm Zamanların Başarı Formülü İle Dikkat Çekiyor (2)
Bahadır İçel, “Uyumsal Zeka AQ: Tüm Zamanların Başarı Formülü” İle Dikkat Çekiyor
'değer Dünyama Şarkısıyla Devam Ediyor (1)
”Elvan Elvan”, Müzik Kariyerine ”Değer Dünyama” Şarkısıyla Devam Ediyor
Aslıhan Çiftgül ün Miracle Sergisi Tokyo Da Sanatseverlerle Buluştu (1)
Aslıhan Çiftgül’ün “Miracle” Sergisi Tokyo’da Sanatseverlerle Buluştu
Deka Dekadizm
Deka-Dekadizm
Culinary Forum, Gastronomi Sektörüne Connection Temasıyla Değer Katıyor (1)
Culinary Forum, Gastronomi Sektörüne “Connection” Temasıyla Değer Katıyor
Organ Bağışında Farkındalık Yaratmak İçin Bahadır Tatlıöz Seminerde Konuştu (2)
Organ Bağışında Farkındalık Yaratmak İçin Bahadır Tatlıöz Seminerde Konuştu
Hubtic Ve Pledge, Sürdürülebilir Lojistik İçin İş Birliği Yapıyor (9)
Hubtic ve Pledge, Sürdürülebilir Lojistik İçin İş Birliği Yapıyor
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Öğretmenler Günü Nü Anlamlı Bir Etkinlikle Kutladı (5)
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Öğretmenler Günü’nü Anlamlı Bir Etkinlikle Kutladı
1 2 3 276

Türkiye Haber Portalı Logo 2
Turhapo Logo
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST