Turhapo Logo
Vivo Katlanabilir Amiral Gemisi Ailesini Hafif Sik Ve Guclu X Fold2 Ve X Flip Modelleri Ile Genisletiyor 3312.jpg

vivo katlanabilir amiral gemisi ailesini hafif, şık ve güçlü X Fold2 ve X Flip modelleri ile genişletiyor

vivo, amiral gemisi yeni nesil büyük katlanabilir akıllı telefonu vivo X Fold2 ve ilk küçük katlanabilir modeli vivo X Flip’i Çin’de kullanıcıların beğenisine sundu. Kullanıcılara benzersiz amiral gemisi akıllı telefon deneyimi sunan vivo X Fold2 ve vivo X Flip; çok yönlü özellikleri, zarif ve şık tasarımları ile katlanabilir telefonlar alanında çıtayı yükseltiyor.  vivo X Fold2 hafif bir tasarımda daha da iyileştirilmiş performans ve ZEISS ile ortak mühendislikle güçlendirilmiş birinci sınıf bir fotoğrafçılık deneyimi; vivo X Flip de parmak ucu kontrollü katlama tasarımı ile güçlü amiral gemisi telefon performansı sunuyor.

 

vivo X Fold2: Çok yönlülük ile ince ve şık tasarımın mükemmel harmanı

 

vivo, katlanabilir akıllı telefonlarının geliştirilmesinde birinci nesil X Fold’dan bu yana amiral gemisi performansına ve optimum kullanıcı deneyimine öncelik veriyor. Yeni nesil vivo X Fold2 katlanmayan telefonlara rakip amiral gemisi teknik özelliklerin yanı sıra, kullanıcılara yenilikçi bir deneyim için geniş bir ekranın avantajını da sunuyor. 2K+ çözünürlüğe ve 1.800 nit maksimum parlaklığa sahip 8.03 inç E6 ana ekranı, vivo X Fold2’yi katlanabilir akıllı telefonlar arasında lider modellerden biri haline getiriyor. Cihazın hem ana hem de kapak ekranları 120 Hz tazeleme hızını destekliyor.

 

vivo X Fold2’nin üstün performansı; geliştirilmiş SPU, LPDDR5X ve UFS 4.0 ile Snapdragon® 8 Gen 2 tarafından destekleniyor. 3D Ultrasonik Çift Ekranlı Parmak İzi Tarama ve kablosuz kayıpsız Hi-Fi gibi diğer mükemmel özelliklerle gelen vivo X Fold2, 50 W kablosuz FlashCharge desteğine sahip 4800 mAh (tipik) pili ve 120 W çift hücreli FlashCharge hızlı şarjı ile kullanıcıları düşük pil endişesinden kurtarıyor.

 

Bir önceki X Fold modelinden yaklaşık 33 gram daha hafif ve 2 mm daha ince tasarıma sahip olan vivo X Fold2’de, sağlamlık ve yorulma direncini artırmak için kullanılan ince ve dayanıklı menteşe telefonun ömrünü önceki modele oranla %33 artırıyor. X Fold2’nin menteşesi 400.000 katlamadan sonra bile sergilediği kalıcı performans ile TÜV Rheinland sertifikası aldı.

 

Cihaz, 50 MP VCS Gerçek Renkli Ana Kamera ve ZEISS Sinematik Video Modu ile profesyonel bir fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. ZEISS Free-Stop (Serbest Durdurmalı) Çekim Deneyimi ile Görüntüleme özelliği sayesinde kullanıcılar bir tripoda ihtiyaç duymadan gezinme modunda tek bir dokunuşla yıldızlı geceler gibi çarpıcı sahneleri bile kolaylıkla yakalayabiliyor. 

 

vivo, büyük bir ekrana sahip olan vivo X Fold2’nin yazılım tasarımını çeşitli çalışma senaryolarına uyacak şekilde özelleştirerek çoklu görevleri çok daha kolay hale getirdi. Cihazın gezinme özellikleri, farklı katlama şekillerinde kesintisiz pencere geçişine olanak tanıyor ve gezinerek video izlemeyi ve aramayı destekliyor.

 

Kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri ile sunulan vivo X Fold2, kamera kenarlarında vegan deri, cam ve klasik üçgen çukur desenlerini birleştirerek selefinin tasarım dilini takip ediyor. Telefonun zarif ve şık tasarımı, geleneksel Çin kültürünü modern teknoloji estetiğiyle harmanlıyor.

 

vivo X Flip: Tarz ve Güçlü Performansın Birleşimi

 

vivo’nun katlanabilir telefon yelpazesine yeni eklenen kompakt modeli vivo X Flip; modaya uygun, zarif ve taşınabilir tasarımıyla öne çıkıyor. Cihaz, sadeleştirilmiş bir görsel efekt için Dual-Tone Step Design adıyla iki kamerayı entegre bir tasarımda bir araya getiriyor. Geniş bir kapak ekranına sahip olan telefonun her iki kapağındaki mikro kavis kullanıcıya rahat bir his veriyor. Havacılık sınıfı alüminyum alaşımdan yapılmış çerçevesi ile vivo X Flip daha hafif ve daha stabil bir yapıya sahip. Sadece 3,15 mm kalınlığındaki çıkıntısı ve güvenilir yapısı ile ultra dayanıklı hafif menteşe, cihazın zarif ve şık tasarıma sahip olmasını sağlıyor. Katlanıp kapatıldığında yaklaşık bir pudra kutusu boyutunda olan vivo X Flip, açıldığında 7,75 mm kalınlığı ile ele kolaylıkla sığıyor.

 

Cihaz, Rombik Mor, Altın Sarısı ve Elmas Siyahı olmak üzere üç çarpıcı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Klasik kapitone astar ve vegan derisi hafif Fransız romantizmi uyandırırken, benzersiz stereoskopik deri ve kapitone kıvrımların birleşimi de telefona şıklık katıyor. Aşınmaya ve kire dayanıklı nano kaplaması ve parmak ucu kontrollü katlama tasarımı sayesinde cihazın yüzeyinde neredeyse hiç parmak izi kalmıyor.

 

Serbest Durdurmalı Çekim Deneyimi ile ZEISS Görüntüleme özelliği ile güçlendirilen vivo X Flip, yeni bir mobil fotoğrafçılık deneyimi ve gelişmiş görüntüleme performansı sunuyor. vivo X Flip’in DV modu sayesinde kullanıcılar günlük senaryolarda bile telefonu yatay olarak kullanarak şık vlog’lar ve film benzeri videolar çekebiliyor. Hareketli hızlandırılmış çekim özelliği de kullanıcıların trafik ve yıldızlı geceler gibi sahneleri tek bir dokunuşla ve tripod kullanmadan çekmelerine olanak tanıyor. 50 MP VCS Gerçek Renkli Ana Kamera, OIS teknolojisi ve ZEISS Stil Portre özelliği ile cihazın sunduğu daha fazla ton ve yaratıcı çekim yöntemi ile, kullanıcılar son derece başarılı görüntüleme performansına sahip oluyor.

 

vivo X Flip üzerindeki Aura Light özellikli benzersiz makyaj aynası, yüzleri akıllı bir şekilde tanımlayarak ekranda gerçeğe yakın makyaj efektleri gösterebiliyor. Bu özellik, kullanıcıların fotoğraf çekerken farklı makyaj stillerini denemelerini ve yüzlerine makyaj efektleri uygulamalarını sağlıyor. Çok açılı gezinme özelliği ile de kullanıcılar başka biri tarafından çekilmiş gibi görünen selfie’ler çekebiliyorlar. Elde HD çekim özelliği hem dikey hem de yatay fotoğraf çekmeyi desteklerken, telefonun kapak ekranı da daha rahat bir çerçeveleme deneyimi sunuyor.

 

500.000 katlamaya dayanıklılığını TÜV Rheinland sertifikası ile belgeleyen vivo X Flip’in ekranı yükseltilmiş su damlası menteşe yapısı ve UTG teknolojisi sayesinde zorlu katlama testlerine bozulmadan dayandı. vivo X Flip sektör lideri 4,5V yüksek enerji yoğunluklu pil teknolojisi, 4400 mAh (tipik) pili ve 44W FlashCharge desteği ile kullanıcılara pil ömründen ödün vermeden eşsiz ve endişesiz bir katlanabilir telefon deneyimi sunuyor.

 

Güçlü Snapdragon® 8+ Gen 1 mobil platformu üzerinde çalışan vivo X Flip, yeni bir göz koruma ekranına da sahip. Telefonun 120 Hz tazeleme hızı, LTPO uyarlanabilir yenileme ve 1920 Hz’de yüksek frekanslı PWM karartma ile mükemmel performans sunan ekranı kullanıcıların gözlerini korumaya ve göz yorgunluğunu azaltmaya da yardımcı oluyor.

 

vivo Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Huang Tao, “vivo olarak kendimizi olağanüstü performanstan, pil ömründen ve diğer temel özelliklerden ödün vermeden en iyi kullanıcı deneyimini sunan birinci sınıf katlanabilir telefonlar yaratmaya adadık. Teknoloji ile tasarımı dengelemek, katlanabilir telefonlar için her zaman bir zorluk. Ancak vivo’nun tasarım ve yenilikçiliğe olan bağlılığı sayesinde tüm beklentileri aşan ürünler sunuyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


Kilo Vermek İçin Diyabet İlaçlarının Kullanımı Etkileri Ve Riskleri (1)
Kilo Vermek İçin Diyabet İlaçlarının Kullanımı: Etkileri ve Riskleri
90'ların Efsane İsmi Şahsenem, Yeni Şarkısıyla Yazı Sallamaya Hazırlanıyor (3)
90’ların Efsane İsmi Şahsenem, Yeni Şarkısıyla Yazı Sallamaya Hazırlanıyor
Sanatın Evrim'i 19. Bölüm Erdinç Arslan, Eylül Aşkın Evrim Sanat, Mikado İletişim (1)
Sanatın Evrim’i 19. Bölüm – Erdinç Arslan, Eylül Aşkın – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Milli Maç Heyecanı Vestel Amfi’de Yaşanacak!  (1)
Milli Maç Heyecanı Vestel Amfi’de Yaşanacak! 
Pınar Deniz Magnum Özel Daveti “haz Peşindeysen”
Pınar Deniz – Magnum Özel Daveti – “Haz Peşindeysen”
Oturduğunuz Yerde Zayıflamak Ister Misiniz Yelda Başaran (1)
Oturduğunuz yerde zayıflamak ister misiniz? Yelda Başaran
Eray Emin Aydemir “oldukça Sağlam Bir Heavy Metal Dinleyicisiyim” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (1)
Eray Emin Aydemir: “Oldukça sağlam bir Heavy Metal dinleyicisiyim” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Evrim Sanat Galerisi'nde Duygusal Bir Yolculuk Babalar Ile Saklambaç Kitap Lansmanı Ve İmza Günü (1)
Evrim Sanat Galerisi’nde Duygusal Bir Yolculuk: “Babalarla Saklambaç” Kitap Lansmanı ve İmza Günü
Denizkültür Ve Galeri Deniz’de Genç Sanatın Buluşması 48 Sanatçının 85 Eseri Sergileniyor (1)
DenizKültür ve Galeri Deniz’de Genç Sanatın Buluşması: 48 Sanatçının 85 Eseri Sergileniyor
Yeni Giyim Markası Come As You Are İlk Koleksiyonunu Tanıttı (1)
Yeni Giyim Markası Come As You Are İlk Koleksiyonunu Tanıttı
Sanatın Evrim'i 18. Bölüm Av.serra Taşköprü, Günsu Saraçoğlu Evrim Sanat, Mikado İletişim (1)
Sanatın Evrim’i 18. Bölüm – Av.Serra Taşköprü, Günsu Saraçoğlu – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Red Art İstanbul'da Nesren Jake'ten Büyüleyici Solo Sergi Lunatic Asylum (1)
RED ART İstanbul’da Nesren Jake’ten Büyüleyici Solo Sergi: Lunatic Asylum
Yapay Zeka İle Önyargısız İşe Alım Mümkün Mü (1)
Yapay Zeka İle Önyargısız İşe Alım Mümkün mü?
Türk Sanat Müziğinin En Seçkin Eserleri Yed I Sevda Konserinde Buluştu (1)
Türk Sanat Müziğinin En Seçkin Eserleri Yed-i Sevda Konserinde Buluştu
Çağdaş Suseven “artık Herkes şarkıcı” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (5)
Çağdaş Suseven: “Artık herkes şarkıcı” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Günsu Saraçoğlu’nun Rebirth, Kayıp Parça Kimde Sergisi Evrim Sanat Galerisi'nde Açıldı (2)
Günsu Saraçoğlu’nun “ReBirth, Kayıp Parça Kimde?” Sergisi Evrim Sanat Galerisi’nde Açıldı
Sanatın Evrim'i 17. Bölüm Günsu Saraçoğlu, Eylül Aşkın Evrim Sanat, Mikado İletişim (1)
Sanatın Evrim’i 17. Bölüm – Günsu Saraçoğlu, Eylül Aşkın – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Türkiyenin Alpet’i Şimdi Yepyeni Çiğdem Yorgancıoğlu İzlenimi (1)
Türkiyenin Alpet’i Şimdi Yepyeni – Çiğdem Yorgancıoğlu İzlenimi
Erkan Ulu Okulları’nın Genç Felsefeci Ödülleri 2024 Yarışması Sonuçlandı İşte Kazananlar! (1)
Erkan Ulu Okulları’nın Genç Felsefeci Ödülleri 2024 Yarışması Sonuçlandı: İşte Kazananlar!
Tkyd’nin Anadolu Panelleri 10 Haziran’da Adana’da Düzenlenecek (1)
TKYD’nin “Anadolu Panelleri” 10 Haziran’da Adana’da Düzenlenecek
90’ların Sevilen İsmi Şahsenem, Uzun Süre Sonra Müziğe Ödülle Geri Döndü (1)
90’ların Sevilen İsmi Şahsenem, Uzun Süre Sonra Müziğe Ödülle Geri Döndü
Rıdvan Akparlak “beni Sahneden Indiremediler” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (1)
Rıdvan Akparlak: “Beni sahneden indiremediler” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Evrim'i 16. Bölüm Ekrem Kahraman, Günsu Saraçoğlu Evrim Sanat, Mikado İletişim (5)
Sanatın Evrim’i 16. Bölüm – Ekrem Kahraman, Günsu Saraçoğlu – Evrim Sanat, Mikado İletişim
Sanat Dünyasında Virginia Woolf Esintisi Kendİne Aİt Bİr Oda Sergisi (1)
Sanat Dünyasında Virginia Woolf Esintisi: “KENDİNE AİT BİR ODA” Sergisi
Mikedi ''el Gato De La Suerte'' İstanbul Adriana Cuadrado, Carmen Ascension 3
Mikedi ”el gato de la suerte” İstanbul – Adriana Cuadrado, Carmen Ascension

Türkiye Haber Portalı Logo 2
Turhapo Logo
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST