Turhapo-Logo-2
Astrolog Duygu Bay Burçlara Göre Dekorasyon

Astrolog Duygu Bay / Burçlara Göre Dekorasyon

Burçlara göre dekorasyon önerilerini Astrolog Duygu Bay Kelebek Mobilya için yorumluyor

Evinizin yenilenmeye ihtiyacı var ve siz nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız astroloji bu konuda da size yol gösterebilir. Zodyaktaki on iki burçtan her birinin kendine özgü özellikleri ve zevkleri vardır. Her bir burç farklı renklere, stillere ve dokulara ihtiyaç duyar.

Bu yüzden yaşam alanlarınızı burcunuza uygun dekore ederek kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Bir evi, sizin eviniz yapan şey içinde bulunan eşyaların karakterinizi en iyi şekilde yansıtması ve ruhunuzu en iyi şekilde beslemesidir. Peki burcunuza göre evinizi dekore ederken ne tür mobilyalar ve aksesuarlar kullanmalısınız? Burcunuzu en iyi yansıtan renkler hangileri?

Koç

Koç burcu, zodyakın en ateşli ve en dinamik burcu. Dolayısıyla yaşam alanlarını dekore ederken kendilerine bolca hareket alanı tanımaları yararlarına olacaktır. Sportif mobilyalar Koçları en iyi şekilde yansıtacaktır ancak sakin tonlar onlara göre değil. Mars’ın ateşini ve Koçun aktif doğasını en iyi yansıtan renk kırmızıdır. Kırmızı bir koltuk enerjinize enerji katıp zihninizi de harekete geçirebilir.

Kelebek Mobilya’dan koç ve yükselen koç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri;  Gyna Tekli Koltuk, Martis Koltuk Takımı, Passion Tablo ve Pash Tablo

Boğa

Güven ve rahatlık deyince akla ilk gelen burç Boğadır. Boğa, etrafındaki kişilerde olduğu gibi nesnelerde de güven ve konforu ön planda tutar. Satın aldığı ürünün sürekliliği onun için her şeyden önemlidir. Bu yüzden rahat bir koltuk takımı, sağlam bir yemek masası, onu yarı yolda bırakmayacak bir TV ünitesi paha biçilmezdir. Ayrıca Venüsyen tarafı estetiği son derece önemser.

Konfor mutlaka sanatsal objelerle birleşmelidir. Yeşilin mevsiminde doğan Boğaların mobilyalarında, aksesuarlarında veya duvarlarında yeşile yer vermeleri de ruhlarına iyi gelecektir.

Kelebek Mobilya’dan boğa ve yükselen boğa burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Norel Koltuk Takımı, Norel Tekli Koltuk, Lisa Berjer, Norel Yeşil Obje, Norel Fildişi Obje, Norel Yemek Odası Yeşil Obje, Norel Gri Obje

İkizler

Hareketli İkizler burçları, kararsızlıklarıyla bilinirler. Bu yüzden birden fazla stili iç içe barındıran bir yaşam alanı onlar için idealdir. Eklektik baskıları, renkleri ve aksanları severler. Sosyal kişilikleri ve dışa dönük karakterleri nedeniyle ışık alan, dışarıya açılan bir evde yaşamalılar. Evlerinde mutlaka arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri hobi alanları olmalı.

Büyük bir kitaplık ve film koleksiyonlarını sergileyebilecekleri raflar entelektüel taraflarını yansıtır. İlham veren sarı, İkizlerin rengidir; ruhunu yükseltir ve zihnini tetikler.

Kelebek Mobilya’dan ikizler ve yükselen ikizler burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Marselle Tekli Koltuk, Victory Koltuk Takımı, Alva Berjer, Orenji Seramik Abajur, Konsept Alia Küp Seti, Konsept Venüs Vazo

Yengeç

Yengeçler duygusal bir karaktere sahiptir. Evde vakit geçirmek ve evlerinin gerçek anlamda ev gibi hissettirmesi onlar için önemlidir. Nesnelerin de ruhu olduğuna inanan Yengeçler için evladiyelik bir kahve sehpası, sevdiklerini ağırlayabilecekleri rustik bir yemek masası, anılarını sergileyebilecekleri fotoğraf çerçeveleri olmazsa olmazdır.

Mutfakta vakit geçirmeyi sevdikleri için mutfak gereçleri de onlar için çok önemlidir. Ay tarafından yönetilen Yengeç burcunun rengi ise gümüştür. Evlerini dekore ederken gümüş ve parlak beyazlara yer vermeleri onları sezgileriyle birleştirecektir.

Kelebek Mobilya’dan yengeç ve yükselen  yengeç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Prime Chester Koltuk Takımı, Lidya Koltuk Takımı, Sakura Seramik Abajur, Giona Griss Vazo, Martha Luka Vazo, Giona Tina Obje

Aslan

“Aslan yattığı yerden belli olur” sözünü en ciddiye alan burç elbette ki Aslan burcudur. Güneşin çocukları, ruhlarındaki kraliyet mensubunu evlerinin her yerinde yansıtmaktan geri durmazlar. Yaşam alanlarındaki her şey lüks ve gösterişli olmalı.

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren ormanın kralını ziyaret ettiğinizi bilmelisiniz. Hayvan desenleri ve Aslanın rengi olan altın, olmazsa olmazdır. Bu, bir yandan onların gücünü ve prestijini ortaya koyarken diğer yandan sıcak kalplerini ve pozitif ruhlarını da sergiler.

Kral dendiğinde akla gelen bir diğer şey cömertliktir. Misafirlerini ağırlayabilecekleri -başka bir deyişle şölen verebilecekleri- büyük bir yemek masası Aslan evinin kalbidir.

Kelebek Mobilya’dan aslan ve yükselen  aslan burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Prime Chester Koltuk Takımı, Alva Berjer, Marlo Berjer, Aida Puf, Soho Gold Helix Obje, Ortak Konsept Hexa Obje, Ortak Konsept Crista Obje Set, Soho Abajur

Başak

 Mükemmeliyetçi Başak burçlarının yaşam alanlarında en önem verdikleri şey temiz ve düzenli olmasıdır. Yeterince yoğun olan zihinleri fazla eşya ve aksesuarla yorulmamalıdır. Kolay temizlenecek veya leke göstermeyecek mobilya ve aksesuarlar onlar için idealdir.

Toprak grubunun Zen üyesi Başakların renkleri klasik kahverengi ve yeşildir. Ayaklarını yerde tutmalarına, dikkatli ve metodik yaklaşımlarını sürdürmelerine yardımcı olur. Klasik kahverengi bir orta sehpası, yeşil bir koltuk takımı gibi risksiz parçalardan şaşmamalılar.

Kelebek Mobilya’dan başak ve yükselen başak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Norel Koltuk Takımı, Vidi Zigon Sehpa 2’li, Fore Zigon Sehpa 2’li, Viena Abajur, Viena Küçük Vazo, Giona Unita Face Vazo

Terazi

Güzellik, estetik ve uyumun gezegeni Venüs tarafından yönetilen Teraziler, zodyakın dişil enerjisi yüksek burçlarından biridir. Dolayısıyla zarafet yaşam alanlarının ilk notasıdır. Taşlı ve pullu parçalar, simetrik mobilyalar, sanatsal objeler bir Terazi evinin demirbaşları olabilir.

Pastel pembe, Terazinin rengidir. Nazik ve yumuşak doğalarını en iyi şekilde yansıtır. Terazi dendiğinde akla gelen bir diğer şey denge olduğu için yaşam alanlarını dekore ederken pastel pembenin yanında pastel maviye de yer verebilirler.

Kelebek Mobilya’dan terazi ve yükselen terazi burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Angelic Koltuk Takımı, Paul Berjer, Bean Berjer, Soho Tekli Koltuk, Galexa Tepsi, Nita Vazo, Venus Vazo, Neptun Vazo, Angelic Küp Set, Indigo Seramik Abajur, Sakura Seramik Abajur

Akrep

Karanlık ve gizemli doğalarıyla bilinen Akrep burçları yaşam alanlarında detaylara ve derinliğe önem verirler. Cesur parçalar, mobilyalarda farklı dokular, gizemli tablolar, mistik mumlar Akrebin doğasını en iyi şekilde ortaya koyar.

Siyah onların rengidir ve evlerini dekore ederken bolca siyah kullanırlar. Kadife ve saten gibi aksanlar hem derinliklerine hem de seksi hayal güçlerine atıfta bulunur. Akrepler için gizlilik çok önemlidir, bu yüzden mobilyalarında kilitli dolaplar ve çekmeceler de tercih edebilirler.

Kelebek Mobilya’dan akrep ve yükselen akrep burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Alva Berjer, Marlo Berjer, Prime Chester Koltuk Takımı, Piena Abajur, Martha Aksesuar Standı, Viena Vera Şamdan, Piena 2’li Yuvarlak Obje Set, Piena Eskitme Soyut Biblo, Viena Vera Aksesuar Standı, Lionel Siyah Vazo

Yay

Yay dendiğinde ev belki de en son akla gelen şeydir. Seyahatin uluslararası temsilcisi Yaylar farklı ülkelere, kültürlere, din ve felsefelere meraklıdır. Evlerini dekore ederken mutlaka seyahatlerinden ve farklı kültürlerden ilham alırlar.

Bu yüzden yaşam alanları sıkıcılıktan uzak, pratik ve sofistike parçalarla doludur. Büyük bir kitaplık, birbirine entegre edilmiş farklı stillerde mobilyalar, vintage aksesuarlar ve haritaları Yayların yaşam alanlarında görmeniz mümkün.

Jüpiterin çocuklarının spiritüel ve felsefi doğasını en iyi yansıtan renk ise mordur. Mor aynı zamanda bolluğu ve şansı temsil eder; Yayları ufkunu genişletmeye teşvik eder.

Kelebek Mobilya’dan yay ve yükselen yay burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Lidya Tekli Koltuk, Paul Berjer,  Lidya Elena Yuvarlak Obje, Viena Round Obje , Piena Eskitme Soyut Biblo, Lidya Rosetta Şekerlik, Piena Eskitme Detaylı Gri Büst, Norel Yaprak Set, Nordic Dekoratif Geyik Figür

Oğlak

Geleneksel Oğlakların yaşam alanları pahalı bir çalışma odası gibidir. Deri kanepeler, ahşap dolaplar, pahalı bir halı minimalist ve lüks tercihlerini tamamlar. Dikkatlerini dağıtmadan çalışabilecekleri köşeler onlar için önemlidir.

Nötr ancak güçlü gri ve kahverengi pratik, sağlam, güvenilir ve gelenekçi Oğlakların renkleridir. Karamsarlığa oldukça yatkın oldukları için bu nötr renklerin arasına yerleştirecekleri sanat eserleri ve bitkilerle ortama canlılık katmaları onlar için son derece önemlidir.

Kelebek Mobilya’dan oğlak ve yükselen oğlak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Orion Koltuk Takımı, Viena Koltuk Takımı, Pria Koltuk Takımı, Vanensi Koltuk Takımı, Diez Tablo, Dark Tablo, Norel Abajur, Norel Cam Mücevher Kutusu, Viena Moon Vazo

Kova

Zodyakın deli dahileri Kovaların yaşam alanları modern ve fütürist olan her şeyi içinde barındırabilir. Uzay ve teknolojiyle ilgili eşyalar, geometrik tasarımlar, cam ve çelik gibi modern malzemeler, enteresan bitkiler, üst düzey sanat eserleri bir Kovanın evinde görebileceğiniz şeylerin başında geliyor. Onlar için her şeyden önemlisi özgün olmaktır. Dolayısıyla Kovaların yaşam alanları kimseninkine benzemez.

Fütürist ve hümanist Kovalar aynı zamanda çevre dostu eşyalara ve el emeği parçalara da önem verirler. Renkleri ise özgürlüğün rengi mavidir. Mavi onları sakinleştirir ve yaratıcı fikirlerinin dengeli bir biçimde akmasını sağlar.

Kelebek Mobilya’dan kova ve yükselen kova burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Angelic Koltuk Takımı, Piena Köşe Takımı, Milagro Koltuk Takımı, Marlo Berjer, Poggie Berjer, Indigo Seramik Abajur, Nordic TV Ünite Halısı, Lionel TV Ünite Halısı, Siena Yuvarlak Halı, Punto Yan Sehpa

Balık

Balık, zodyakta münzeviliği temsil eder ve yalnızlığa diğer burçlardan daha fazla ihtiyaç duyar. Bu yüzden yaşam alanının olabildiğince huzurlu olması ve hayalci ruhunu beslemesi çok önemlidir.

Yumuşak dokular ve zarif mobilyalarla dekore edilmiş evinde mutlaka bir meditasyon veya yaratım köşesi ile bir okyanus tablosu, Zen çeşmesi veya akvaryum gibi suyla ilgili bir eşya olmalı. İyileşme ve yenilenmeyi çağrıştıran soluk yeşil, Balık burcunun rengidir ve hayal gücünü besleyerek onu canlı tutacaktır.

Astrolog Duygu Bay / Burçlara Göre Dekorasyon#HazalKaya #YaliCapkini Enflasyon Rabia Simit Türkiye – Çekya Shakira #Darmaduman #Sivas Maradona #GönülDağıhttps://t.co/9Gft9PHX01

— Türkiye Haber Portalı (@Turhapo) November 19, 2022

www.turhapo.com Türkiye Haber Portalı

1 2 3 4 5

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1
Booking Rezervasyon 1

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


Plastik Kirliliği: Bilim İnsanları Okyanusların Temizlenmesi İçin Yenilikçi Yöntemler Üzerinde Çalışıyor

Plastik Kirliliği: Bilim İnsanları Okyanusların Temizlenmesi İçin Yenilikçi Yöntemler Üzerinde Çalışıyor

Yapay Zeka, Finansal Analizde İnsanları Geride Bırakıyor

Yapay Zeka, Finansal Analizde İnsanları Geride Bırakıyor

E-Ticaret Devrimi: Geleneksel Mağazaların Geleceği

E-Ticaret Devrimi: Geleneksel Mağazaların Geleceği

2023’te Yeşil Enerji Yatırımları, Fosil Yakıtları Geride Bırakıyor

2023’te Yeşil Enerji Yatırımları, Fosil Yakıtları Geride Bırakıyor

Tüpraş Ventures’dan Robotik Teknolojilere İlk Yatırım

Tüpraş Ventures’dan Robotik Teknolojilere İlk Yatırım

Tiktok’a 345 Milyon Avro Ceza

Tiktok’a 345 Milyon Avro Ceza

Meta, İleri Seviyede Bir Yapay Zeka Sistemi Geliştirmek İçin Çalışıyor

Meta, İleri Seviyede Bir Yapay Zeka Sistemi Geliştirmek İçin Çalışıyor

Uzay Keşiflerinde Tarihi An: Mars’ta Solunabilir Oksijen Üretimi Başarıldı

Uzay Keşiflerinde Tarihi An: Mars’ta Solunabilir Oksijen Üretimi Başarıldı

Zeynep Öykü’den Uluslararası Antakya Film Festivali Çağrısı

Zeynep Öykü’den Uluslararası Antakya Film Festivali Çağrısı

Tiyatro ve Politika: Sahne Sanatlarının Siyasi Anlamı

Tiyatro ve Politika: Sahne Sanatlarının Siyasi Anlamı

Hayalet Orkide “Umutsuz Şehir” İsimli Yeni Single Yayınlandı

Hayalet Orkide “Umutsuz Şehir” İsimli Yeni Single Yayınlandı

“Affedecek Misin?” Gece Yolcuları Akustik

“Affedecek Misin?” Gece Yolcuları Akustik

Yasir Miy “Dayan Yüreğim” yayında!

Yasir Miy “Dayan Yüreğim” yayında!

Uyku bozukluğu, beyni hızlı yaşlandırıyor!

Uyku bozukluğu, beyni hızlı yaşlandırıyor!

Uyku Sırasında Beyin Temizleniyor: Sağlıklı Uykunun Önemi

Uyku Sırasında Beyin Temizleniyor: Sağlıklı Uykunun Önemi

Robotik Cerrahi: Doktorlarınızın Yanında Bir Robot

Robotik Cerrahi: Doktorlarınızın Yanında Bir Robot

Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Süleyman Şah’a Efsane karşılama

Süleyman Şah’a Efsane karşılama

Rapçi SEFO, TFF Ödül Töreninin Ardından Genç Sporculara Moral Verdi

Rapçi SEFO, TFF Ödül Töreninin Ardından Genç Sporculara Moral Verdi

Mahmut Görgen’in “NUTUK” Şarkısı Instagram’da Viral Oldu!

Mahmut Görgen’in “NUTUK” Şarkısı Instagram’da Viral Oldu!

”Himmet Çiçek” yeni albümüyle coşturacak!

”Himmet Çiçek” yeni albümüyle coşturacak!

Atatürk filminin yönetmeni “ATA”nın huzurunda

Atatürk filminin yönetmeni “ATA”nın huzurunda

Alhas Ailesinin En Mutlu Günü

Alhas Ailesinin En Mutlu Günü

Selçuk Aydemir’in acı günü

Selçuk Aydemir’in acı günü

Mehmet Uslu’dan Yepyeni Tekli: “Kutup” Sizleri Bekliyor!

Mehmet Uslu’dan Yepyeni Tekli: “Kutup” Sizleri Bekliyor!

Murat Sarıyıldız iş dünyasından sinemaya güçlü girdi

Murat Sarıyıldız iş dünyasından sinemaya güçlü girdi

Gemlik Zeytini Festivalinde Göksel Rüzgarı

Gemlik Zeytini Festivalinde Göksel Rüzgarı

92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda finali Haluk Levent yaptı

92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda finali Haluk Levent yaptı

Cumhuriyetin 100. Yılında ‘’Sinemamızın Yüzü’’ Özel Ödülü Türkan Şoray ve Kadir İnanır’a takdim ediliyor

Cumhuriyetin 100. Yılında ‘’Sinemamızın Yüzü’’ Özel Ödülü Türkan Şoray ve Kadir İnanır’a takdim ediliyor

Turkcell Vadi’de Kenan Doğulu yıldızı parladı

Turkcell Vadi’de Kenan Doğulu yıldızı parladı

Alper Erözer model sevgilisi Abigail Goddey ile Nişantaşı’nda görüntülendi

Alper Erözer model sevgilisi Abigail Goddey ile Nişantaşı’nda görüntülendi

Sonsuz Olanaklar: İnsan Zihninin Sınırsız Potansiyeli

Sonsuz Olanaklar: İnsan Zihninin Sınırsız Potansiyeli

Katy Massey’den Annesiyle Arasındaki Bağı Onaran Hüzünlü Bir Hikaye: “Neresi Bizim Evimiz?”

Katy Massey’den Annesiyle Arasındaki Bağı Onaran Hüzünlü Bir Hikaye: “Neresi Bizim Evimiz?”

ANQI’nin Hiromita Eserleri 18. Contemporary Istanbul’da Sergilenecek

ANQI’nin Hiromita Eserleri 18. Contemporary Istanbul’da Sergilenecek

İslam Medeniyetinin Zengin Mirası Özbekistan’da Sergileniyor

İslam Medeniyetinin Zengin Mirası Özbekistan’da Sergileniyor

Kalp Sağlığını Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler: Kalp Hastalıkları

Kalp Sağlığını Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler: Kalp Hastalıkları

Ece Mumay | 51.Ürgüp Uluslararası Bağ bozumu Festivali

Ece Mumay | 51.Ürgüp Uluslararası Bağ bozumu Festivali

Zaferin Rengi Filmi Okuma Provası Yapıldı

Zaferin Rengi Filmi Okuma Provası Yapıldı

İlaç Fiyatları ve Erişilebilirlik: Global Bir Sorunun İzinde

İlaç Fiyatları ve Erişilebilirlik: Global Bir Sorunun İzinde

3D Yazıcı Üreticisi Zaxe 60 Milyon TL Yatırım Aldı

3D Yazıcı Üreticisi Zaxe 60 Milyon TL Yatırım Aldı

Günnur Başar Homeopati ile Bir Şifa Yolculuğu

Günnur Başar Homeopati ile Bir Şifa Yolculuğu

NESHE | İlk Türkçe Şarkısı Bingo

NESHE | İlk Türkçe Şarkısı Bingo

Sağlıklı Gözler, Başarılı Gelecek: Çocukların Göz Sağlığı

Sağlıklı Gözler, Başarılı Gelecek: Çocukların Göz Sağlığı

Eker Sailing Team, Deniz Kızı Yelken Kupası’nda Zaferle Dönüyor!

Eker Sailing Team, Deniz Kızı Yelken Kupası’nda Zaferle Dönüyor!

Abide Gülel | Kadınlar Neden Kriptoya Yatırım Yapmaktan Çekiniyor?

Abide Gülel | Kadınlar Neden Kriptoya Yatırım Yapmaktan Çekiniyor?

Sarmaşık Zamanı oyuncuları diziyi anlattı

Sarmaşık Zamanı oyuncuları diziyi anlattı

YEO Teknoloji Dijitalizasyon, Desentralizasyon, Dekarbonizasyonu

YEO Teknoloji Dijitalizasyon, Desentralizasyon, Dekarbonizasyonu

Imany | Piu Entertainment | Turkcell Vadi’de sevenleriyle buluştu.

Imany | Piu Entertainment | Turkcell Vadi’de sevenleriyle buluştu.

Oscar Ödülleri: En İyi Film Kategorisindeki Unutulmaz Kazananlar

Oscar Ödülleri: En İyi Film Kategorisindeki Unutulmaz Kazananlar

Geleceğin Veri Gizliliği: Kuantum Bilgisayarlar ve Yeni Tehditler

Geleceğin Veri Gizliliği: Kuantum Bilgisayarlar ve Yeni Tehditler

1 2 3 83

Türkiye Haber Portalı Logo
Turhapo-Logo-2
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST