Turhapo Logo
Astrolog Duygu Bay Burçlara Göre Dekorasyon

Astrolog Duygu Bay / Burçlara Göre Dekorasyon

Burçlara göre dekorasyon önerilerini Astrolog Duygu Bay Kelebek Mobilya için yorumluyor

Evinizin yenilenmeye ihtiyacı var ve siz nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız astroloji bu konuda da size yol gösterebilir. Zodyaktaki on iki burçtan her birinin kendine özgü özellikleri ve zevkleri vardır. Her bir burç farklı renklere, stillere ve dokulara ihtiyaç duyar.

Bu yüzden yaşam alanlarınızı burcunuza uygun dekore ederek kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Bir evi, sizin eviniz yapan şey içinde bulunan eşyaların karakterinizi en iyi şekilde yansıtması ve ruhunuzu en iyi şekilde beslemesidir. Peki burcunuza göre evinizi dekore ederken ne tür mobilyalar ve aksesuarlar kullanmalısınız? Burcunuzu en iyi yansıtan renkler hangileri?

Koç

Koç burcu, zodyakın en ateşli ve en dinamik burcu. Dolayısıyla yaşam alanlarını dekore ederken kendilerine bolca hareket alanı tanımaları yararlarına olacaktır. Sportif mobilyalar Koçları en iyi şekilde yansıtacaktır ancak sakin tonlar onlara göre değil. Mars’ın ateşini ve Koçun aktif doğasını en iyi yansıtan renk kırmızıdır. Kırmızı bir koltuk enerjinize enerji katıp zihninizi de harekete geçirebilir.

Kelebek Mobilya’dan koç ve yükselen koç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri;  Gyna Tekli Koltuk, Martis Koltuk Takımı, Passion Tablo ve Pash Tablo

Boğa

Güven ve rahatlık deyince akla ilk gelen burç Boğadır. Boğa, etrafındaki kişilerde olduğu gibi nesnelerde de güven ve konforu ön planda tutar. Satın aldığı ürünün sürekliliği onun için her şeyden önemlidir. Bu yüzden rahat bir koltuk takımı, sağlam bir yemek masası, onu yarı yolda bırakmayacak bir TV ünitesi paha biçilmezdir. Ayrıca Venüsyen tarafı estetiği son derece önemser.

Konfor mutlaka sanatsal objelerle birleşmelidir. Yeşilin mevsiminde doğan Boğaların mobilyalarında, aksesuarlarında veya duvarlarında yeşile yer vermeleri de ruhlarına iyi gelecektir.

Kelebek Mobilya’dan boğa ve yükselen boğa burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Norel Koltuk Takımı, Norel Tekli Koltuk, Lisa Berjer, Norel Yeşil Obje, Norel Fildişi Obje, Norel Yemek Odası Yeşil Obje, Norel Gri Obje

İkizler

Hareketli İkizler burçları, kararsızlıklarıyla bilinirler. Bu yüzden birden fazla stili iç içe barındıran bir yaşam alanı onlar için idealdir. Eklektik baskıları, renkleri ve aksanları severler. Sosyal kişilikleri ve dışa dönük karakterleri nedeniyle ışık alan, dışarıya açılan bir evde yaşamalılar. Evlerinde mutlaka arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri hobi alanları olmalı.

Büyük bir kitaplık ve film koleksiyonlarını sergileyebilecekleri raflar entelektüel taraflarını yansıtır. İlham veren sarı, İkizlerin rengidir; ruhunu yükseltir ve zihnini tetikler.

Kelebek Mobilya’dan ikizler ve yükselen ikizler burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Marselle Tekli Koltuk, Victory Koltuk Takımı, Alva Berjer, Orenji Seramik Abajur, Konsept Alia Küp Seti, Konsept Venüs Vazo

Yengeç

Yengeçler duygusal bir karaktere sahiptir. Evde vakit geçirmek ve evlerinin gerçek anlamda ev gibi hissettirmesi onlar için önemlidir. Nesnelerin de ruhu olduğuna inanan Yengeçler için evladiyelik bir kahve sehpası, sevdiklerini ağırlayabilecekleri rustik bir yemek masası, anılarını sergileyebilecekleri fotoğraf çerçeveleri olmazsa olmazdır.

Mutfakta vakit geçirmeyi sevdikleri için mutfak gereçleri de onlar için çok önemlidir. Ay tarafından yönetilen Yengeç burcunun rengi ise gümüştür. Evlerini dekore ederken gümüş ve parlak beyazlara yer vermeleri onları sezgileriyle birleştirecektir.

Kelebek Mobilya’dan yengeç ve yükselen  yengeç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Prime Chester Koltuk Takımı, Lidya Koltuk Takımı, Sakura Seramik Abajur, Giona Griss Vazo, Martha Luka Vazo, Giona Tina Obje

Aslan

“Aslan yattığı yerden belli olur” sözünü en ciddiye alan burç elbette ki Aslan burcudur. Güneşin çocukları, ruhlarındaki kraliyet mensubunu evlerinin her yerinde yansıtmaktan geri durmazlar. Yaşam alanlarındaki her şey lüks ve gösterişli olmalı.

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren ormanın kralını ziyaret ettiğinizi bilmelisiniz. Hayvan desenleri ve Aslanın rengi olan altın, olmazsa olmazdır. Bu, bir yandan onların gücünü ve prestijini ortaya koyarken diğer yandan sıcak kalplerini ve pozitif ruhlarını da sergiler.

Kral dendiğinde akla gelen bir diğer şey cömertliktir. Misafirlerini ağırlayabilecekleri -başka bir deyişle şölen verebilecekleri- büyük bir yemek masası Aslan evinin kalbidir.

Kelebek Mobilya’dan aslan ve yükselen  aslan burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Prime Chester Koltuk Takımı, Alva Berjer, Marlo Berjer, Aida Puf, Soho Gold Helix Obje, Ortak Konsept Hexa Obje, Ortak Konsept Crista Obje Set, Soho Abajur

Başak

 Mükemmeliyetçi Başak burçlarının yaşam alanlarında en önem verdikleri şey temiz ve düzenli olmasıdır. Yeterince yoğun olan zihinleri fazla eşya ve aksesuarla yorulmamalıdır. Kolay temizlenecek veya leke göstermeyecek mobilya ve aksesuarlar onlar için idealdir.

Toprak grubunun Zen üyesi Başakların renkleri klasik kahverengi ve yeşildir. Ayaklarını yerde tutmalarına, dikkatli ve metodik yaklaşımlarını sürdürmelerine yardımcı olur. Klasik kahverengi bir orta sehpası, yeşil bir koltuk takımı gibi risksiz parçalardan şaşmamalılar.

Kelebek Mobilya’dan başak ve yükselen başak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Norel Koltuk Takımı, Vidi Zigon Sehpa 2’li, Fore Zigon Sehpa 2’li, Viena Abajur, Viena Küçük Vazo, Giona Unita Face Vazo

Terazi

Güzellik, estetik ve uyumun gezegeni Venüs tarafından yönetilen Teraziler, zodyakın dişil enerjisi yüksek burçlarından biridir. Dolayısıyla zarafet yaşam alanlarının ilk notasıdır. Taşlı ve pullu parçalar, simetrik mobilyalar, sanatsal objeler bir Terazi evinin demirbaşları olabilir.

Pastel pembe, Terazinin rengidir. Nazik ve yumuşak doğalarını en iyi şekilde yansıtır. Terazi dendiğinde akla gelen bir diğer şey denge olduğu için yaşam alanlarını dekore ederken pastel pembenin yanında pastel maviye de yer verebilirler.

Kelebek Mobilya’dan terazi ve yükselen terazi burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Angelic Koltuk Takımı, Paul Berjer, Bean Berjer, Soho Tekli Koltuk, Galexa Tepsi, Nita Vazo, Venus Vazo, Neptun Vazo, Angelic Küp Set, Indigo Seramik Abajur, Sakura Seramik Abajur

Akrep

Karanlık ve gizemli doğalarıyla bilinen Akrep burçları yaşam alanlarında detaylara ve derinliğe önem verirler. Cesur parçalar, mobilyalarda farklı dokular, gizemli tablolar, mistik mumlar Akrebin doğasını en iyi şekilde ortaya koyar.

Siyah onların rengidir ve evlerini dekore ederken bolca siyah kullanırlar. Kadife ve saten gibi aksanlar hem derinliklerine hem de seksi hayal güçlerine atıfta bulunur. Akrepler için gizlilik çok önemlidir, bu yüzden mobilyalarında kilitli dolaplar ve çekmeceler de tercih edebilirler.

Kelebek Mobilya’dan akrep ve yükselen akrep burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Alva Berjer, Marlo Berjer, Prime Chester Koltuk Takımı, Piena Abajur, Martha Aksesuar Standı, Viena Vera Şamdan, Piena 2’li Yuvarlak Obje Set, Piena Eskitme Soyut Biblo, Viena Vera Aksesuar Standı, Lionel Siyah Vazo

Yay

Yay dendiğinde ev belki de en son akla gelen şeydir. Seyahatin uluslararası temsilcisi Yaylar farklı ülkelere, kültürlere, din ve felsefelere meraklıdır. Evlerini dekore ederken mutlaka seyahatlerinden ve farklı kültürlerden ilham alırlar.

Bu yüzden yaşam alanları sıkıcılıktan uzak, pratik ve sofistike parçalarla doludur. Büyük bir kitaplık, birbirine entegre edilmiş farklı stillerde mobilyalar, vintage aksesuarlar ve haritaları Yayların yaşam alanlarında görmeniz mümkün.

Jüpiterin çocuklarının spiritüel ve felsefi doğasını en iyi yansıtan renk ise mordur. Mor aynı zamanda bolluğu ve şansı temsil eder; Yayları ufkunu genişletmeye teşvik eder.

Kelebek Mobilya’dan yay ve yükselen yay burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Lidya Tekli Koltuk, Paul Berjer,  Lidya Elena Yuvarlak Obje, Viena Round Obje , Piena Eskitme Soyut Biblo, Lidya Rosetta Şekerlik, Piena Eskitme Detaylı Gri Büst, Norel Yaprak Set, Nordic Dekoratif Geyik Figür

Oğlak

Geleneksel Oğlakların yaşam alanları pahalı bir çalışma odası gibidir. Deri kanepeler, ahşap dolaplar, pahalı bir halı minimalist ve lüks tercihlerini tamamlar. Dikkatlerini dağıtmadan çalışabilecekleri köşeler onlar için önemlidir.

Nötr ancak güçlü gri ve kahverengi pratik, sağlam, güvenilir ve gelenekçi Oğlakların renkleridir. Karamsarlığa oldukça yatkın oldukları için bu nötr renklerin arasına yerleştirecekleri sanat eserleri ve bitkilerle ortama canlılık katmaları onlar için son derece önemlidir.

Kelebek Mobilya’dan oğlak ve yükselen oğlak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Orion Koltuk Takımı, Viena Koltuk Takımı, Pria Koltuk Takımı, Vanensi Koltuk Takımı, Diez Tablo, Dark Tablo, Norel Abajur, Norel Cam Mücevher Kutusu, Viena Moon Vazo

Kova

Zodyakın deli dahileri Kovaların yaşam alanları modern ve fütürist olan her şeyi içinde barındırabilir. Uzay ve teknolojiyle ilgili eşyalar, geometrik tasarımlar, cam ve çelik gibi modern malzemeler, enteresan bitkiler, üst düzey sanat eserleri bir Kovanın evinde görebileceğiniz şeylerin başında geliyor. Onlar için her şeyden önemlisi özgün olmaktır. Dolayısıyla Kovaların yaşam alanları kimseninkine benzemez.

Fütürist ve hümanist Kovalar aynı zamanda çevre dostu eşyalara ve el emeği parçalara da önem verirler. Renkleri ise özgürlüğün rengi mavidir. Mavi onları sakinleştirir ve yaratıcı fikirlerinin dengeli bir biçimde akmasını sağlar.

Kelebek Mobilya’dan kova ve yükselen kova burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Angelic Koltuk Takımı, Piena Köşe Takımı, Milagro Koltuk Takımı, Marlo Berjer, Poggie Berjer, Indigo Seramik Abajur, Nordic TV Ünite Halısı, Lionel TV Ünite Halısı, Siena Yuvarlak Halı, Punto Yan Sehpa

Balık

Balık, zodyakta münzeviliği temsil eder ve yalnızlığa diğer burçlardan daha fazla ihtiyaç duyar. Bu yüzden yaşam alanının olabildiğince huzurlu olması ve hayalci ruhunu beslemesi çok önemlidir.

Yumuşak dokular ve zarif mobilyalarla dekore edilmiş evinde mutlaka bir meditasyon veya yaratım köşesi ile bir okyanus tablosu, Zen çeşmesi veya akvaryum gibi suyla ilgili bir eşya olmalı. İyileşme ve yenilenmeyi çağrıştıran soluk yeşil, Balık burcunun rengidir ve hayal gücünü besleyerek onu canlı tutacaktır.

Astrolog Duygu Bay / Burçlara Göre Dekorasyon#HazalKaya #YaliCapkini Enflasyon Rabia Simit Türkiye – Çekya Shakira #Darmaduman #Sivas Maradona #GönülDağıhttps://t.co/9Gft9PHX01

— Türkiye Haber Portalı (@Turhapo) November 19, 2022

www.turhapo.com Türkiye Haber Portalı

1 2 3 4 5

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com


Haluk Naci Tuğcu'nun 'kavuşma' Sergisi Fırat Neziroğlu Art Space'de (1)
Haluk Naci Tuğcu’nun ‘Kavuşma’ Sergisi Fırat Neziroğlu Art Space’de
Ayşe Ayşen Bulut “2025 Yılı şanslı Bir Yıl Olacak” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (1)
Ayşe Ayşen Bulut: “2025 yılı şanslı bir yıl olacak” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Elmanın Faydaları Nelerdir Elmanın Sağlığa Faydaları Nelerdir
Elmanın Faydaları Nelerdir? Elmanın Sağlığa Faydaları Nelerdir?
Yılmaz Karaman “sadece Vapurda çaldığım Yıllarım Oldu” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (1)
Yılmaz Karaman: “Sadece vapurda çaldığım yıllarım oldu” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Neden Tatlılar Mutluluk Verir (1)
Neden Tatlılar Mutluluk Verir?
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencileri Için Uygulamalı Gastronomi Dersleri (1)
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğrencileri için Uygulamalı Gastronomi Dersleri
Sağlıksız İşlenmiş Gıdalar İnsan Ve Gezegen Sağlığına Tehdit (2)
Sağlıksız İşlenmiş Gıdalar: İnsan ve Gezegen Sağlığına Tehdit
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Dünya Dural (1)
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Dünya Dural
Disleksi Sanat Sergisi Next Pera'da Sanatseverlerle Buluştu Next Pera Art Gallery (1)
Disleksi Sanat Sergisi Next Pera’da Sanatseverlerle Buluştu – Next Pera Art Gallery
Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisinin 2. Durağı Tunceli Müzesi (2)
Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisinin 2. Durağı Tunceli Müzesi
Yunus Gültekin “işin Içerisinde Bulunmadığınız Hiçbir Derneğe Güvenmeyin” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Yunus Gültekin: “işin içerisinde bulunmadığınız hiçbir derneğe güvenmeyin” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
İtalyanlar Roma Bar Show’a Akın Etti Eylül Aşkın (3)
İtalyanlar Roma Bar Show’a Akın Etti – Eylül Aşkın İtalya’da
Mine Tugay, Vivamayr’da Sağlıklı Yaşam İçin Detoks Yaptı (1)
Mine Tugay, VIVAMAYR’da Sağlıklı Yaşam İçin Detoks Yaptı
Kre Kare Lojistik, Yys Ve İzinli Gönderici Belgeleri Ile Lojistikte Hız Sağlıyor (4)
KRE Kare Lojistik, YYS ve İzinli Gönderici Belgeleri ile Lojistikte Hız Sağlıyor
Sevtap Çapan “herkes Kendini Profesör Zannediyor” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (1)
Sevtap Çapan: “Herkes kendini profesör zannediyor” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Türkiye Iş Ve Inşaat Makineleri Sektörü, 2023 Yılında 2,26 Milyar Dolar Ihracat Yaptı (1)
Türkiye iş ve inşaat makineleri sektörü, 2023 yılında 2,26 milyar dolar ihracat yaptı
Predestination (2014) Yönetmen Michael Spierig, Peter Spierig
Beyin Jimnastiği: Zihninizi Zorlayacak 15 Karmaşık Film Listesi
Anadolu’da Yakılan Ateş Mustafa Kemal'in Kurtuluş Hareketi (1)
Anadolu’da Yakılan Ateş: Mustafa Kemal’in Kurtuluş Hareketi
Tev Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası Sanatseverleri Buluşturan Unutulmaz Konser (1)
TEV Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası: Sanatseverleri Buluşturan Unutulmaz Konser
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Ahmet Öcal (1)
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery'de Bir Eylül Zamanı... Bölüm 1 (1)
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery’de Bir Eylül Zamanı… Bölüm 1
Kendine Tolstoy’u Örnek Alıyor! Sinan Demir, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi (2)
Kendine Tolstoy’u Örnek Alıyor! – Sinan Demir, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Türkiye Turizminde Nisan Ayı Hareketliliği En Çok Aranan Temalar Ve Bölgeler (2)
Türkiye Turizminde Nisan Ayı Hareketliliği: En Çok Aranan Temalar ve Bölgeler
Kadınlarda Depresyon Daha Sık Görülüyor Nedenleri Ve Tedavi Seçenekleri (2)
Kadınlarda Depresyon Daha Sık Görülüyor: Nedenleri ve Tedavi Seçenekleri
Sosyal Etki Zirvesi'24 Eşitlik Arayışında Toplumsal Bir Dönüşüm (1)
Sosyal Etki Zirvesi’24: Eşitlik Arayışında Toplumsal Bir Dönüşüm

Türkiye Haber Portalı Logo 2
Turhapo Logo
Türkiye News Portal Logo

INDEX URL LIST